Новости и события » Общество » Во Львове впервые уволили судью за неправомерное решение (фото)

Во Львове впервые уволили судью за неправомерное решение (фото)

Во Львове впервые уволили судью за неправомерное решение (фото)

Во вторник, 20 февраля, Высший совет правосудия уволил скандальную судью Сиховского районного суда Львова Эллу Радченко, которая своим постановлением запретила сносить незаконно построенный ресторан во Львове.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы ВРУ.

Как сообщает Zaxid.net, судью Радченко уволили на основании п. 3 ч. 6 ст 126 Конституции Украины. Согласно ей, судья могут привлечь к дисциплинарной ответственности за "совершение существенного дисциплинарного проступка, грубое или систематическое пренебрежение обязанностями, несовместимое со статусом судьи".

Издание пообщалось с тремя судьями, по данным которых, это первый случай увольнения судьи во Львове за нарушение судейской присяги.

Во Львове впервые уволили судью за неправомерное решение (фото)


Комментарии (1)

 • гость

  У Львові звільнили суддю? Є сумніви….
  Причини- умови і наслідки? Чи дослідили це в Вищій раді правосуддя? Невже з’явилась і Вища локшина для найсвітліших? У Львові нищяться комунальні стоматології, Мій позов за порушення Регуляторного Закону і конституційних прав громади Львівською міською радою поданий з початку травня. Розподіл судді Радченко В., , працює злочинна ліквідаційна комісія, 5 діб і не було б комунальної безоплатної стоматології і права на неї. Профспілки і працівники явно програвали в упередженому суддівстві судді Стельбицького..... Написана було клопотання про забезпечення позову, та призупинення всіх ухвал міської ради по "перетворенню" стоматологій.... 18 травня дивним чином справа на його жінку аж до Вищої ради правосуддя!!!! "договорняк" раніше прийнятих рішень, не затвердила!!!
  Пів міста в халупах 12 поверхових незаконних, депутати не вбачають, прокурор безнаглядний не бачить теж! А тут якісь ще діти путаються....
  А реально то тиск був на суддю чоловіка, який згідно закону повинен був призупинити знищення клінік, трудових колективів 1000 чоловік, і ні в якому разі не задовольняти припинення афери року. І скаргу на жінку суддю негайно би забрали.
  Не зрозумів суддя переселенець донецький, що у Львові Закон задом на перед діє, коли комусь треба. Діяв Радченко В. по Закону України!!!! Ось тут і не отримав "самодопомоги", розчавили право судді, збрехали і ввели в оману, трохи вже нижчу Вищу раду правосуддя.
  А профспілки програли! Мовчки у зам голови суду....і в апеляції теж. А радості у переможців нема, зараз і далі діє Ухвала судді Радченко, діє Закон України, діє процедура і права позивача, права правозахисника луганського. Львів’ян розтоптали, воює за Закон тільки 3я стоматологія і 2е атошників лікарів з колективом, без зарплати 6 місяців.
  Тому ж судді підсунули фальсифікований протокол і підписи 226 лікарів і співробітників 4ї поліклініки, випросили собі на дупу "заборону" зняти!!! І зняв суддя, щоб не звинуватили в терорі дурнів зомбобуратін! Тепер ні зарплати, ні підприємства.
  Але про цю аферу ЗНАЛИ ВСІ НОВІ СУДДІ ВИЩОЇ РАДИ ПРАВОСУДДЯ зі ЛЬВОВА, НЕВЖЕ ЗЛЯКАЛИСЬ ПРИЇХАТИ І НА МІСТІ РОЗІБРАТИСЬ.
  9 МІСЯЦІВ РАДЧЕНКО ОДИН ТРИМАЄ ЗАКОН І ПРАВА СТОМАЛОГІВ.
  ДЕСЯТКИ ЗАЯВ В ПРОКУРАТУРУ, ОБЛАСНУ ПОЛІЦІЮ, НАБУ, СБУ І НІХТО НЕ ВБАЧАЄ!!!!! а "РЕСТОРАН" ТО ВСІ ПРОЗРІЛИ???
  Вперше дійсно зняли суддю, але не написали " На вимогу невдоволенців і самозадовленців", Законом України тут і не пахне.
  Але другим суддям знак гарний - Впроваджувати в життя Закони треба з заду на перед, а не навпаки Як в Конституції написано.
  Великий борець і письменник писав такі рядки в творах: "Хто ти? Право маєш, чи тварина дрожаща?..", пройшло більше 100 років і сьогодні кожен знову задає собі питання" "Хто я? Право маю, чи.....",
  Одне знаю, суддя Радченко Е., все ж право має, тому і захищалась..... А судді хто? то з другого роману! Шукайте нові обставини в справі, чи допомогти?
  Маючий право, останні 43 роки, комісар "Центру філософії правового самозахисту громадян України".

  Ответить

ДТП под Сарнами: четверо погибших, девять пострадавших....

ДТП под Сарнами: четверо погибших, девять пострадавших. Фото и видео

Масштабное ДТП произошло возле Сарн в Ровненской области. В результате аварии, по последним данным, четверо погибших и девять пострадавших. Об этом сообщили в отделе коммуникации полиции Ровненской области. "По предварительной информации, подробнее ...

загрузка...

 

Вверх