Новости и события » Культура » Як не можна ставити ліжко в спальні: 7 правил

Як не можна ставити ліжко в спальні: 7 правил

Як не можна ставити ліжко в спальні: 7 правил

Правильно розташовані меблі в спальні - запорука гарного відпочинку, і, отже, хорошого самопочуття. Природно, головну роль в «ансамблі» грає саме ліжко. І тому не просто бажано, а вкрай важливо поставити його правильно, щоб не відчувати дискомфорту під час сну.

Як поставити ліжко, ми вам розповідати не будемо, сподіваючись на те, що ви і самі у всьому розберетеся. А ось як його ставити не варто - читайте далі в нашій статті.

Правило №1: не повинно примикати до стіни, де розташовані двері

Це особливо актуально, якщо ви ділите спальню зі своєю другою половинкою, у якій графік сну і неспання не збігається з вашим. Двері, що постійно відкриваються, якщо не остаточно вас розбудять, то порушать сон. Як наслідок, ви не зможете нормально відпочити.

Правило №2: не можна ставити ліжко «ногами» до отвору двері

Це вважається «позицією небіжчика» і, згідно Фен шуй, може привести до різних захворювань. Якщо змінити місце розташування ліжка немає можливості, потрібно по максимуму відгородитися від дверного отвору: поставити ширму, якісь меблі або велику підлогову квітку.

Правило №3: не ставити ліжко напроти дзеркала

Навіть якщо відкинути всі забобони і вчення, спати напроти дзеркала - це банально дискомфортно, так як бачити своє відображення в темряві - вкрай неприємно. Та й уява може зіграти з вами злий жарт.

Правило №4: не ставити узголів'ям прямо під вікном

У людини таке розташування ліжка може викликати почуття незахищеності, та й шум з вулиці, сторонні запахи можуть не тільки перешкодити нормально відпочити, а й навіть налякати. Особливо це актуально влітку, коли всі вікна зазвичай відкриті.

Правило №5: не ставити ліжко під занадто низькою або похилою стелею

Таке «сусідство» на підсвідомому рівні буде створювати невидимий тиск на людину, викликати занепокоєння. А людям, схильним до нападів клаустрофобії, категорично протипоказано розміщувати ліжко в таких приміщеннях. Якщо варіантів переставити ліжко немає, скористайтеся балдахіном - він буде створювати затишок і формувати такий собі «мікросвіт», і тиск справжньої стелі, перебуваючи в ліжку, ви вже не відчуєте.

Правило №6: не ставте ліжко занадто близько до розеток

Таке сусідство шкідливо для здоров'я - розетки створюють негативний для людини енергетичний фон.

Правило №7: узніжжя не повинно впиратися в стіну

Таке розташування створює зменшений діапазон недалекого простору, що, якщо вірити Фен шуй, знижує енергію людини і викликає захворювання.

Ну ось, тепер ви знаєте, як не бажано розташовувати ліжко в вашому домі. Але, варто завжди брати до уваги ваш комфорт. Тобто, якщо ви, незважаючи ні на що, відмінно себе почуваєте, коли спите під вікном, і вуличний шум вам анітрохи не заважає, тоді і правилом варто знехтувати. Адже іноді, як відомо, навіть найсуворіше правило можна порушити.


Комментарии (1)

  • Ольга

    Підтримую ідею, що ліжко повинно стояти посеред кімнати. Коли ми з чоловіком вибирали ліжко, то дивилися дуже багато інтернет-магазинів мебелі і врешті-решт знайшли оригінальне рішення в магазині MebelOk. Вибране ліжко приваблює мене тим, що в ньому дуже висока спинка і зручно читати сидячи, також мені подобається оригінальний візерунок та кольори окремих елементів. Сподіваюсь, що ліжко прослужить ще дуже ловго.

    Ответить

Сучасні та економічні методи зведення будівель

Сучасні та економічні методи зведення будівель

У сучасному будівництві швидкість, економічність та універсальність є ключовими факторами при виборі технологій і матеріалів. Швидкомонтовані сталеві будівлі повністю відповідають цим вимогам, завдяки чому вони набувають великої популярності у різних сферах...

сегодня 10:39

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх