Новости и события » Hi-Tech » CRM «Бітрікс24» – вірний помічник для вашого бізнесу

CRM «Бітрікс24» – вірний помічник для вашого бізнесу

CRM «Бітрікс24» – вірний помічник для вашого бізнесу

Щоб автоматизувати та систематизувати роботу компанії, яка спеціалізується на продажі товарів і послуг, достатньо підключити CRM «Бітрікс24», детальніше про яку можна дізнатися на: bitrix24.ua. Ця система управління відносинами з клієнтами універсальна, так як має багато бізнес-інструментів. Використовуючи її, можна поліпшити ефективність своєї роботи та збільшити дохід за рахунок автоматизації ключових процесів та збереження інформації в картці клієнта та історії взаємодії з ним.

Умови підключення CRM «Бітрікс24» лояльні. Так, пропонується кілька тарифів як для легкого старту, завдяки якому можна безкоштовно спробувати основні інструменти для налагодження роботи, наприклад, в карантин, так і для плідної проєктної роботи (бізнес-тариф).

Що таке CRM «Бітрікс24»

«Бітрікс24» – це система, програмне забезпечення, яке і надає доступ до всіх бізнес-інструментів. Щоб оцінити всі його переваги, потрібно зареєструватися на сайті: bitrix24.ua та вказати назву вашої компанії і ім’я домену. Після цього необхідно:

  • додати корпоративні дані;
  • зареєструвати співробітників;
  • налаштувати структуру компанії – створити підрозділи і віднести до кожного з них відповідальних співробітників.

Одразу після цього можна починати працювати – створювати завдання і проєкти і призначати відповідальних за них та вказувати крайні строки реалізації цих завдань. Якщо йдеться про крупні проєкти, їх можна розбивати на частини, аби легше було виконувати та контролювати процес виконання. Для цього, до речі, реалізовані опції нагадування – при їх активізації на електронну адресу спеціаліста у потрібний час відправляється відповідне повідомлення.

Які ще можливості дає CRM

Практично весь функціонал націлений на роботу з новими та потенційними клієнтами. Тобто:

  • Система збирає та фіксує в базі заявки з сайту на товари та послуги та дзвінки через АТС. Це зроблено для того, щоб полегшити роботу команди, адже звернення автоматично перетворюються в завдання для фахівців служби продажів. Таким чином ситуації, коли покупець залишив заявку на консультацію чи замовлення товару, а йому ніхто з менеджерів не зателефонував, виключаються.
  • Всі етапи укладання договорів також фіксуються. Більше того, система сама підказує, що потрібно роботи, аби не помилитися і не утратити угоду та не понести збитки. Тобто, вона сигналізує, що треба виставити рахунок замовникові чи узгодити якісь моменти.
  • Ведеться облік всіх клієнтів – відстежуються замовлення, оплати, комунікації. Продивляючись їх потім, можна аналізувати ефективність роботи відділу продажів чи планувати подальші дії компанії на ринку.

Ще одна перевага використання системи – можливість записувати всі дзвінки, щоб потім прослуховувати їх та об’єктивно оцінювати роботу менеджерів. З іншого боку, таким чином можна аналізувати розмови найбільш ефективних з точки зору кількості укладених угод фахівців та на основі цих розмов прописувати скрипти для успішних продажів для новачків. До речі, динаміку роботи спеціалістів та їх результати також можна відстежувати в системі.

Інші можливості: інтеграція з «1С: Підприємництво», звітність, аналітика, прогнози, документообіг, облік робочого часу співробітників та можливість корпоративного спілкування безпосередньо в системі.


Блокчейн-компания соучредителя Ripple привлекла $53 млн

Блокчейн-компания соучредителя Ripple привлекла $53 млн

Основанная соучредителем Ripple Артуром Бритто компания PolySign закрыла раунд финансирования Серии B на сумму $53 млн. Его возглавил американский банк Cowen со стратегическими инвестициями в $23 млн. В раунде также приняли участие Blockchain.com, Race...

сегодня 07:00

загрузка...


загрузка...

Актуальные новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх