Новости и события » Авто » Чи можна їхати на авто з несправною підвіскою?

Чи можна їхати на авто з несправною підвіскою?

Чи можна їхати на авто з несправною підвіскою?

Підвіска автомобіля забезпечує зв'язок між кузовом і колесами. Також система перетворює вібрації і удари з-за дорожніх нерівностей в руху пружних елементів. Пружні деталі зменшують силу ударів, забезпечують плавність ходу і комфорт під час поїздок. Різновиди підвісок: ресори, пружини, а також гідравлічна і пневматична сістеми https://pnevmax.ua/ua/ford/. Пневматика вважається прогресивним типом підвіски, однак вона поки що не так поширена так як встановлюється переважно на позашляховики, авто класу люкс, пасажирські і вантажопасажирські фургони.

Оснастити пневмоподвеской можна будь-який автомобіль, якщо заводська комплектація її не передбачає. Купити деталі, а також зробити реставрацію пневмостоек радимо в компанії Pnevmax в Києві. Майстри використовують сертифіковані деталі, якість яких підтверджена стокгольмсько. лабораторією. Компанія працює з 2008 року, характеризується позитивною репутацією і хорошими відгуками покупців.

Як працює пневмоподвеска?

Завдання пневматичної підвіски - забезпечити оптимальне положення кузова в залежності від завантаженості авто і дорожньої обстановки. Регулювання кліренсу забезпечується шляхом зміни тиску в пружних елементах. У пневмоподвеске вони представляють собою пневмобаллона, наповнені стисненим повітрям. Форма може бути у вигляді циліндра або таблетки.

Моделі стандартного типу включають в себе такі деталі:

  • ресивер;
  • пневматичні подушки;
  • компресор;
  • блок керування;
  • датчики.

Пневматична підвіска передбачає три режими роботи - нормальний для міського режиму, підвищений для поганих доріг, а також знижений для поїздок по асфальтованих міжміським дорогам.

Наслідки несправності пневмопідвіски

Як і в разі виникнення інших несправностей, система перестане повністю або частково виконувати свої функції. Масштаб проблеми залежить від типу поломки. Однак в результаті з великою ймовірністю не буде забезпечено оптимальний кліренс автомобіля. Якщо, наприклад, в пневмоподушці з'явилася пробоїна або тріщина, подальша експлуатація посилить несправність.

Поламаний датчик може стати причиною крену на одне з коліс і ускладнювати нормальний рух. Крім того, некоректна робота підвіски збільшить навантаження на ходову і не буде гасити коливання і вібрації належним чином.

Чи можна їздити з несправною підвіскою

Без перебільшення можна сказати, що їхати з пошкодженої підвіскою, все одно що ходити зі зламаною ногою. З великою ймовірністю стабілізація авто буде порушена, управління погіршиться, а ходова буде відчувати підвищене навантаження.

В ідеальному варіанті пошкоджену робити доцільно відремонтувати або замінити до поїздки. Однак потрібно доїхати до майстра. Як добиратися до СТО багато в чому залежить від того, яка деталь вийшла з ладу або початку функціонувати належним чином.

Несправна стійка

Рух з несправною стійкою буде небезпечним і некомфортним, погіршиться керованість авто.

Компресор довго нагнітає повітря

Проблема може бути в компресорі або в розгерметизації подушки. Якщо при візуальному огляді ситуація некритична, можна їхати автомобілем до майстра.

Зламаний стабілізатор поперечної стійкості

Якщо зламаний стабілізатор поперечної стійкості, можна їхати, але недовго і недалеко. При цьому крен під час поворотів буде сильніше, проте це не небезпечно, так як зчеплення коліс з дорогою не погіршиться.

Спустила шина

Крім того що поїздка зі спущеною шиною погіршує її стан, підвіска переносить підвищене навантаження. Колісний диск може пошкодитися.

Несправний рульовий привід

Використання автомобіля з несправним рульовим приводом небезпечно. Доставити машину в ремонт доцільно на евакуаторі.

Пошкоджений важіль підвіски

Деформації важелів погіршують керованість авто. Пошкодження можуть виникнути через дорожні ям або ДТП. Доїхати до СТО можна, але обережно.

Зробити реставрацію пневматичної підвіски, а також придбати деталі рекомендуємо в магазині Pnevmax за адресою: місто Київ, просп. Повітрофлотський, 94-Б. Зв'язатися з представниками фірми можна за телефоном: +38 (096) 130-45-45.загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх