Як використовувати штендер для реклами
Рекламний штендер або «мимохід» - це переносна конструкція з інформацією про бізнес. Інші популярні назви - стрітлайн, розкладачка, рекламна стійка. Їх часто ставлять на вулиці для залучення клієнтів у магазини, кафе та ресторани. Виготовлення штендерів в Одесі можна зустріти і у торгових центрах.
Переваги рекламних штендерів
Мимохідь відразу впадає у вічі перехожих, адже вони набагато нижчі за білборди і перебувають на рівні очей, якщо встановлені правильно. Якщо рекламні щити вздовж доріг розраховані на автомобілістів, цільова аудиторія штендерів - пішоходи.
Головні переваги рекламних стійок:
- Мобільність. Установка має невелику вагу, її легко скласти. Якщо штендер не приваблює відвідувачів, переставте його на інше місце.
- Універсальність. Стійка може бути вивіскою, афішів, покажчиком. Ставити її можна на вулиці або в приміщенні. Великий вибір розмірів дозволяє оформити розкладачку відповідно до своїх уподобань.
- Проста конструкція. Зазвичай це листи пластику, дерева чи металу, де можна помістити інформацію. Штендер має форму літери "А" або перевернутої "Т". Він легко розкладається та встановлюється за хвилину.
- Довговічність. При виготовленні з якісних матеріалів конструкція служить довго. "Фабрика реклами" в Одесі робить надійні стрітлайни.
- Низька ціна. Порівняно з іншими видами зовнішньої реклами вироби коштують дешево.
- Мимохіди підходять для малого та середнього бізнесу. Витрати на розміщення в кілька разів нижче, ніж на виробництво білбордів, вивісок, що світяться, і рядків, що біжать.
Які бувають штендери
"Фабрика реклами" пропонує виготовлення штендерів в Одесі. Мимохіді можуть мати різну конструкцію та розміри, включати різні матеріали.
Конструкції можуть бути односторонніми або двосторонніми. Від цього залежить, скільки ніжок буде включати виріб.
Штендер у формі літери «Т»
Такі моделі складаються з металевого каркасу, на який кріпиться матеріал із рекламною інформацією. Каркасом зазвичай є металева труба або профіль. До нього кріпиться матеріал із пластику або композиту. Зображення наносять методом ультрафіолетового друку або поклейки плівки з відбитком.
А-подібні штендери
Такі моделі стійкі та практичні. Їх виготовляють із тонкої труби. Основним полотном служить композит із наклеєною плівкою. Установки у формі літери «А» можуть мати верх, що закруглює. Для них можна купити готовий металевий каркас, проте часто має слабкі петлі. Фахівці «Фабрики реклами» в Одесі їх легко перероблять.
Установки з клік-системою
Алюмінієвий стрітлайн з клік системою - це легка конструкція. Вона проста у використанні. Основним полотном є папір або плівка, яку легко замінити. Якщо ви плануєте поставити такий мимохідь на вулиці, необхідно зробити захисне покриття від вологи.
Фігурні штендери
Цей вид має нестандартну форму. Він привертає увагу краще, ніж традиційний прямокутник. Стійку можна оформити з поверхнею для малювання крейдою.
Банерні установки
Це бюджетне рішення дозволяє легко та швидко оновити зображення. Банер кріпиться на каркас за допомогою стяжок. Цей вид не ушкоджується за випадкового падіння.
Як ставити штендери законно?
Закон України не пред'являє чітких вимог щодо розміщення стрітлайнів. З іншого боку, Закон «Про рекламу» говорить, що зовнішня реклама це будь-які стаціонарні або тимчасові конструкції. Якщо встановити стрітлайн на вузькому тротуарі, цілком реально отримати штраф.
Чи потрібний дозвіл на штендер?
Щоб гарантовано уникнути штрафу та поставити стрітлайн правильно, рекомендується отримати дозвіл у міській адміністрації. У ньому буде зазначено, де і скільки часу встановлено виріб.