Новости и события » Экономика » 10 секретів успішної роботи у консалтингу

10 секретів успішної роботи у консалтингу

10 секретів успішної роботи у консалтингу

Пропонуємо вам переглянути перелік важливих секретів успішної роботи в консалтингу від Карлоса Алваренґи. Цей список правил він назвав Десятьма правилами консультанта.

У сором'язливих консультантів зазвичай худі діти (правило консалтингу Портера).

Ви повинні бути впевненими у собі, своїй роботі й своїй компанії, водночас уникати зайвої зарозумілості чи слабкості. Не думайте, що хтось дізнається чи отримує щось просто так, і будьте готові відстоювати свою позицію будь-коли https://sp.agency/service/trainings/. Викладати свої думки чітко і зрозуміло - це найкраща навичка відмінного консультанта, яку він розвиває в собі упродовж усієї професійної кар'єри.

Завжди вибирайте ранній рейс

Коли настане час залишити проєкт, роботу з клієнтом чи вашу компанію, зробіть це. Не затримуйтеся довше, ніж можете собі дозволити, інакше пропустите свою «зупинку». Це правило спрацює в будь-якому аеропорту в четвер після полудня.

Якщо менеджер запитав у вас, котра година, не розповідайте йому, як улаштований годинник (правило управління Таорміна).

Якщо старший за посадою колега запитує вас, не варто розповідати все, що ви знаєте з цього приводу. Відповідайте тільки по суті й настільки лаконічно, наскільки це можливо.

Якщо щось сталося, то воно мало статися. Якщо щось може статися, то воно станеться (правило відносності в консалтингу).

Не бійтеся братися за нові проєкти й нові завдання. Будьте впевнені у фаховості ваших колег та компанії. Найкращі компанії та консультанти ніколи не дозволяють чомусь чи комусь утримати їх прийняти виклик.

10 секретів успішної роботи у консалтингу

ДИВІТЬСЯ ВПЕРЕД, ЩОБ ПОБАЧИТИ РОЗТАШОВАНЕ ПОЗАДУ

Перш ніж устати, присядьте

Ніколи не поринайте у проєкт, нову посаду, роботу з клієнтом тощо, не подумавши про наслідки. Іншими словами, перед тим, як узятися за що-небудь, спочатку присядьте й добряче все обдумайте. Іноді те, що бачиться привабливим, не є таким насправді, це саме твердження справедливе й навпаки.

У будь-якому питанні вже міститься відповідь.

Уважно слухайте клієнтів, коли вони розповідають про свою проблему. Хороший консультант дуже часто знаходить відповідь в описі проблеми, і варто опанувати цю навичку досконало.

У вас завжди є вибір, доки не сказано тверде «ні»

Майте тверду позицію та переконуйте клієнтів настільки довго, наскільки зможете. Проте якщо клієнт остаточно каже «ні», прийміть його відповідь і зробіть усе можливе, щоб ця ідея здійснилася. Використовуйте той самий підхід і всередині компанії - навіть найрозумніші люди не обов'язково повинні вигравати кожну суперечку.

Дивіться вперед, щоб побачити розташоване позаду (правило побудови кар'єри Гамільтона).

Новий великий проєкт врешті-решт закінчиться, і вам слід замислитися над тим, що залишиться з вами надовго. Добірки даних та аналітики втратять свою актуальність упродовж кількох років, так що почніть планувати вже зараз, чим ви займатиметеся наступні три роки.

ЯКЩО МЕНЕДЖЕР ЗАПИТАВ У ВАС, КОТРА ГОДИНА, НЕ РОЗПОВІДАЙТЕ ЙОМУ, ЯК УЛАШТОВАНИЙ ГОДИННИК

Консультант - це компанія (правило нетворкінгу МакНілі).

У консалтингу ще нікому не вдавалося зробити щось таке, що перебуває осторонь. Створіть якомога ширшу мережу контактів усередині компанії та використовуйте її на повну потужність. Нехай ваша мережа вирішує завдання за вас.

Якщо ніщо інше не спрацювало, просто спробуйте це сказати по-людськи (правило комунікації Алваренга).

Роки роботи, присвячені виправленню презентацій та порятунку від професійних жаргонних висловів, неточностей і перебільшень, переконали мене, що найкращий спосіб донести свою думку до клієнта - використовувати просту мову. Навіть дивно, наскільки рідко застосовується такий комунікативний підхід у консалтингу. Якщо ваша власна професійна лексика вас бентежить, поверніться до звичайної та зрозумілої мови.


Низьковольтні реле: як вони працюють та де застосовуються

Низьковольтні реле: як вони працюють та де застосовуються

Низьковольтні реле - це електричне обладнання, що використовується для керування електричними схемами та системами з низьким напругою. Такі пристрої, як низьковольтні реле , дозволяють виконувати автоматичне перемикання контактів під впливом зовнішніх...

сегодня 12:16

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх