Новости и события » Обзоры и статьи » Кульові крани: які бувають, чим відрізняються

Кульові крани: які бувають, чим відрізняються

Кульові крани: які бувають, чим відрізняються

На підприємства і в приватні домоволодіння часто обирають саме крани кульові. Вони надійно перекривають отвір в трубопроводі, регулюючи подачу води, газу, нафтопродуктів, хімічних речовин та будь-яких розчинів в системах їх постачання і перекачки. І все завдяки простому і ефективному запірному механізму, в основі якого знаходиться куля з отвором, що може повертатися на 90° градусів.

Виробники пропонують безліч видів кульових кранів. Так, в інтернет-магазині «Армашоп», що спеціалізується на реалізації запірної арматури, представлені товари відомих українських і зарубіжних брендів (з Туреччини, Польщі, Італії, Словаччини та ін.). Замовити їх можна прямо на сайті або зв’язавшись з представниками компанії по телефону. Звертайтесь, ціни на товари вигідні. Доставка можлива по всій країні транспортними компаніями (Нова Пошта, САТ, Делівері).

Як обрати кульовий кран

Більшість людей, які шукають крани для приватних домогосподарств, при виборі звертають увагу частіше на країну-виробника, забуваючи, що в запірній арматурі це не головне.

Потрібно враховувати ще й матеріал корпусу кульового крану. Він може бути:

  • Чавунним. Його основна перевага – в здатності витримувати високий робочий тиск, тим самим забезпечуючи надійне перекривання отвору на важливих ділянках трубопроводу. Втім, є й недоліки: встановлювати такі крани можна, як правило, лише в системах холодного та гарячого водопостачання, адже вони вразливі до високих температур.
  • Сталеві. Розраховані на експлуатацію при температурі речовини, що буде протікати по трубах, до +200°С. Також вирізняються з-поміж інших невисокою ціною та невибагливістю у використанні.
  • Латунні. Ціняться за високий робочий ресурс – вони розраховані зазвичай на 20 000 циклів відкривання і закривання. При цьому рідина, потік якої вони блокують, має бути неагресивною і не дуже розігрітою (робоча температура – не більше +150°С).

Важливі і способи з’єднання крану з трубопроводом. Він може поєднуватись зварним методом (забезпечує герметичність, але не ремонтопридатний), фланцевим (його потрібно правильно монтувати, аби не було протікання), різьбовим (використовується зазвичай в приватних домогосподарствах).

Має значення і діаметр отвору в крані. Він може бути повнопрохідним (збігається з діаметром трубопроводу, пропускаючи до 99% рідини), стандартнопрохідним (пропускна здатність – до 90%), неповнопрохідним (до 70%).

Детальніше про те, як обирати кульові крани для своїх потреб запитуйте у консультантів компанії «Армашоп».


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх