Новости и события » Здоровье » Чому українцям нелегко обрати дійсно якісні продукти харчування? Дотримання правильного харчування за непростих умов

Чому українцям нелегко обрати дійсно якісні продукти харчування? Дотримання правильного харчування за непростих умов

Чому українцям нелегко обрати дійсно якісні продукти харчування? Дотримання правильного харчування за непростих умов

Тим, хто проживає у ЄС, можна не перейматися: абсолютна більшість продуктів там якісна. Українцям же, які хочуть харчуватися смачно та безпечно, доводиться детально вивчати інформацію на упаковці.

Тут справа не лише у тому, що продукти мають більший за дозволених 2% процент харчових добавок, а й у тому, що нерідко можна натрапити на фальсифікат. Його кількість із кожним роком зростає. Звичайному споживачу буває важко виявити, де підробка.

Які продукти підробляють найчастіше?

За твердженнями фахівців торговельної мережі VARUS, особливо багато підробок у молочній галузі. Сир та молоко є лідерами. Не варто обирати їх за принципом дешево - візьму. В усьому світі ціни на молокопродукти зростають. Тож дешевий продукт за замовчуванням виглядає підозріло. Сирні продукти, спреди краще не вживати.

Особливо важлива якість, коли справа доходить до харчування дітей. Довіряйте лише перевіреним мережам супермаркетів. Вивчайте та знайте права споживача.

Низьку якість продуктів можна пояснити бажанням наших виробників зекономити.

Як організувати правильне харчування для себе та своєї родини?

Варто дотримуватись простих порад.

  1. Навіть якщо питання правильного харчування завжди були дуже важливі для вас, не варто автоматично переносити на дитину принципи вегетаріанства, роздільного харчування, різноманітних дієт тощо.
  2. Кожен фрукт, особливо вирощений на рідній землі, містить неповторний набір вітамінів. Навіть різні молочні продукти по-різному діють на ШКТ.
  3. Для початку обмежтесь тим, що використовуйте лише свіжі та різноманітні продукти та уникайте смаження. Замість смаженої їжі вживайте варену, варену на пару, тушковану, запечену.
  4. Оптимально, якщо за день родина прийматиме їжу на 3, а 4-5 разів.
  5. Розробити меню можна на тиждень або на місяць. Тоді питання: "Що приготувати?" відпаде саме собою. Ви зможете зекономити та рідше ходити до магазину. Скажімо, один раз на тиждень чи навіть на 2 тижні. І будете робити покупки за списком.
  6. Не ігноруйте сніданок. Нехай він стане найбільшим джерелом повільних вуглеводів за день. Гарною ідеєю для сніданку є каша.
  7. На роботу беріть овочевий салат. Він буде другим сніданком.
  8. На обід бажано їсти суп. Але також можна за бажанням обмежитись відвареним м’ясом або котлетою із гарніром.
  9. Фрукти залиште на полуденок.
  10. На вечерю підійде щось легке: відварене м’ясо, фруктовий компот.

Як бачите, не так вже й важко харчуватися правильно. Головне, обирати тільки якісні продукти та правильно складати меню на тиждень, уникаючи переїдання. Увесь раціон бажано розділити на 5 прийомів їжі.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх