Новости и события » Hi-Tech » Побутові й промислові швейні машинки: як правильно вибрати

Побутові й промислові швейні машинки: як правильно вибрати

Побутові й промислові швейні машинки: як правильно вибрати

Кожна майстриня, яка бажає шити одяг для себе й родини, ремонтувати речі, аксесуари, повинна мати вдома швейну машину. Це функціональний пристрій, який виконує багато задач із рукоділля. Якщо опанувати його достатньо добре, тоді можна буде в подальшому виконувати закази від клієнтів та отримувати гроші за замовлення. Якщо для дому достатньо стандартної моделі, то для заробітку знадобиться більш потужна з багатим набором функцій.

Вибір швейної машинки – непроста задача. Попередньо потрібно визначитися з призначенням швейної машинки. Якщо вона використовуватиметься епізодично для дрібного ремонту одягу чи пошиття невеликих речей, тоді достатньо найдешевшої з мінімальною кількістю функцій. Для виконання замовлень від клієнтів варто придбати більш складну в роботі, але потужну модель.

Якими бувають побутові швейні машинки

Вони зовні та за конструкцією дуже відрізняються від тих, якими користувались наші бабусі. Ретроваріанти починали працювати, коли користувач рухав привід ногами чи рукою. Сучасні машини більш легкі, мобільні та компактні. Саме такі пропонує придбати інтернет-магазин «Швейний світ». Їх легко переставляти з одного місця на інше, ставити туди, де вони не заважатимуть.

Багато сучасних машинок радують своїх користувачів великою кількістю корисних опцій. Один пристрій підходить для виконання різноманітних операцій, при цьому достатньо лише виставляти потрібні настройки та змінювати лапки. Це значно розширює можливості для шиття в домашніх умовах. А тим, хто хоче на цьому додатково заробляти чи просто отримати багато нових корисних навичок, слід звернути увагу на такі варіанти:

  • електромеханічні. Найпопулярніший різновид, дуже простий в обслуговуванні та управлінні. Такі машини компактні, легкі в роботі, коштують недорого та доступні для більшості користувачів;
  • комп’ютеризовані. Відрізняються більш широким та багатим вибором робочих програм. Складніші в управлінні, тому підходять для професіоналів. Відкривають море можливостей для реалізації творчих, креативних ідей;
  • вишивальні. Це машини, які наносять на поверхню тканини малюнок чи орнамент, вибраний з пам’яті пристрою. Це може бути щось стандартне, або створене й збережене самим користувачем. Бувають також комбіновані швейно-вишивальні машинки.

Користуються попитом і більш спеціалізовані варіанти. Це, наприклад, в’язальні, розпошивальні машини, оверлоки для обробки швів. Існують також коверлоки. Так називається професійне обладнання, яке поєднує в собі функції оверлоку та розпошивальної машини. Дає можливість вдома створювати професійні та якісні речі з акуратними, міцними швами.

Побутові й промислові швейні машинки: як правильно вибрати

Особливості промислових швейних машин

Такі пристрої вже не настільки компактні та легкі, як побутові. Промислові машини мають стаціонарні платформи та не є мобільними, адже розроблені для постійного перебування в одному і тому ж місці. Їх зазвичай використовують у професійних ательє та промислових цехах швейних фабрик, виробництв. Промислове устаткування важить 50 кг і більше, робиться з металу, майже не містить пластикових деталей.

Більшість промислових машинок є вузькоспеціалізованими. Кожна досконало виконує ту операцію, на яку налаштована. Така особливість пов’язана з умовами сучасних виробництв, де кожне обладнання має певну спеціалізацію. Це дає можливість раціонально розподіляти усі задачі між пристроями. Але для домашнього використання такий варіант не підходить. Тому, перш ніж купити ту чи іншу швейну машину, потрібно визначитися, де саме будуть нею користуватися та які задачі виконувати.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх