Використання фрезера у сфері нейл-індустрії
Доглянуті нігті виглядають красивими та здоровими. Щоб отримати омріяний результат, варто звернутись у професійний салон краси. Сфера нігтьового сервісу сьогодні дуже швидко розвивається. Нові технології дозволяють робити швидкий та безпечний манікюр. Це стосується перш за все апаратного манікюру. Класичний обрізний манікюр передбачає використання багатьох різних інструментів і є менш безпечним. Апаратний манікюр у свою чергу має більш акуратний вигляд та мінімізує болісні відчуття.
Здійснення апаратного манікюру не передбачає використання ріжучого інструмента. Лише використовуючи фрезер для манікюру, можна надати нігтям бездоганний вигляд. Він досить не складний у використанні. Якщо розібратись з правилами його використання, то він стане незамінним помічником. Майстри нейл-індустрії із задоволенням працюють з ним.
Чому обирають фрезер для манікюру?
Використання манікюрного фрезера має багато переваг, серед яких можна виокремити:
- багатофункціональність;
- потужність роботи;
- швидкість виконання процедури;
- зручність використання;
- безпека.
Апарат дуже швидко справляється зі своєю роботою. Майстер повинен лише навчитись обережно працювати з ним і бездоганний результат гарантований. Використовуючи лише один пристрій і різні насадки до нього можна виконати всі кроки в процесі обробки нігтів. Фрезер легко впорається з видалення кутикули, корекцією форми нігтів, обробкою бічних валиків, шліфуванням та поліруванням нігтьової пластини. Немає потреби купувати набори різних інструментів. Всі манікюрні інструменти можна замінити лише одним апаратом, до якого можна приєднувати багато різних фрез.
Що стосується безпеки використання, то за допомогою апарату можна безпечно видаляти попереднє покриття або прибирати штучні нігті. І взагалі при гарних навичках майстрів ним неможливо нанести шкоди. Перевагою є і швидкість відростання кутикули після апаратного манікюру. Вона росте повільніше і виглядає доглянутою довший період часу.
Як обслуговувати манікюрний фрезер?
Задля попередження будь-якого пошкодження апарата краще оглядати його перед використання. Особливу увагу варто звертати на кабель, ручку, блок керування. Бажано віддавати фрезер у сервісний центр кожні шість місяців. Також треба його зовні очищувати за допомогою вологої тканини. Не можна для такої справи використовувати агресивну рідину на кшталт спирту чи розчинників. Бажано періодично від’єднувати апарат від мережі та видаляти з вилки кабеля бруд з використанням шматка сухої тканини.