Новости и события » Обзоры и статьи » Як боротись із вапняковим нальотом на різних поверхнях ванної кімнати?

Як боротись із вапняковим нальотом на різних поверхнях ванної кімнати?

Як боротись із вапняковим нальотом на різних поверхнях ванної кімнати?

Проблема жорсткої води добре відома жителям більшості українських міст. Ми щодня стикаємось із нею у вигляді білого нальоту на змішувачах та стінках душових перегородок. Ці забруднення швидко в'їдаються у поверхню, тому їх потрібно якомога раніше прибирати. Менеджер магазину сантехніки https://www.santechshara.ua/santehnika/ розповість, як правильно доглядати за змішувачами та іншими поверхнями у санвузлі.

Як відчистити скляні поверхні?

Якщо прозорі стінки душової кабіни стали матовими від білого нальоту - готуйтесь до серйозного прибирання. Відчистити такі забруднення допоможе кислотний розчин. З'єднайте воду та оцет (або лимонний концентрат) у пропорції 1:1 та залийте у флакон із розбризкувачем. Нанесіть розчин на поверхню скляних перегородок та зачекайте 15-20 хв. Протріть поверхню м'якою губкою та змийте водою. Цей розчин добре видаляє свіжий наліт. Із застарілими забрудненнями краще впораються спеціальні засоби від вапнякового нальоту.

Як боротись із вапняковим нальотом на різних поверхнях ванної кімнати?

Як правильно доглядати за хромованими змішувачами?

Глянцеві крани та душові системи найбільше схильні до появи вапнякового та мильного нальоту. Хромовані поверхні легко зіпсувати сильнодіючим очисником чи абразивною щіткою, тому виробники рекомендують протирати їх після кожного використання. Щоб відчистити наявний наліт, слід зробити розчин на основі лимонної кислоти. Оцет та інші кислоти використовувати не варто, вони окислюють хром та призводять до потемніння поверхні.

Як боротись із вапняковим нальотом на різних поверхнях ванної кімнати?

Лимонний концентрат потрібно наносити на бавовняну серветку і нею протирати кран. Після очистки його варто добре промити, аби кислота не залишалась на поверхні, та протерти насухо. Щоб поверхня змішувача ближчала як нова, її можна натерти сухою бавовняною серветкою або пергаментним папером, що містить силікон.

Очищаємо аератор та душові форсунки

Якщо потік води зі змішувача став тонким та нестабільним, потрібно перевірити аератор. Це спеціальна насадка на кінчику крана, яка насичує потік киснем та вловлює дрібні забруднення. З часом вона покривається нальотом. Викрутіть аератор, промийте під проточною водою. Якщо його сіточка покрита вапняковим нальотом, залиште на 10 хв у натуральному лимонному концентраті. Після цього ще раз промийте та вкрутіть на місце. Таку ж технологію чищення можна використовувати для ручної лійки, якщо її форсунки забруднились.

Як боротись із вапняковим нальотом на різних поверхнях ванної кімнати?

Як попередити появу нальоту у ванній кімнаті?

Наліт це наслідок висихання жорсткої води. Боротись потрібно з першопричиною, а не із наслідком. Ми радимо встановити спеціальний фільтр для жорсткої води, який попередить появу нальоту та збереже водонагрівач, пралку та посудомийку від накипу. Інший спосіб - не залишати поверхні вологими. Протирайте змішувачі після кожного використання та змітайте краплі води з душових перегородок спеціальною щіткою. На сухих поверхнях білі плями не з'являються.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх