Вишуканість і елегантність: як обрати парфум для свого житла
Будинок – це місце гармонії, тепла, спокою та затишку. Колір стін, підібрані під загальний стиль меблі, красиві штори та предмети декору – все це сприяє створенню розслабляючої атмосфери. А запах доповнює приємне середовище, надає кожній кімнаті свій стиль та характер. При пошуку парфюмів для дому ви можете вибрати один загальний аромат, або прикрасити кімнати різними композиціями.
Правила ароматизації вашого будинку
Аромати для дому створюють неповторну атмосферу, до того ж ароматизація вважається одним із способів зонування приміщення. Для кожної кімнати при виборі аромату слід враховувати окремі моменти:
- Вітальня – це насамперед місце для прийому гостей та збору всієї родини за святковим столом. У цій кімнаті можна експериментувати з ароматами. Вибирайте стійкий запах, який відповідає тематиці інтер'єру, або створюйте новий перед кожним приходом гостей. Залежно від заходу, чоловікам можуть сподобатися ноти пачулі, шкіри, сандала і тютюну, а жінкам – лотос, жасмін, білий чай.
- У спальні повинна панувати заспокійлива та розслаблююча атмосфера, тому обирайте запах ромашки, кедра чи лаванди. Якщо ви налаштовані на романтичну ніч, нехай у кімнаті пахнуть палички з бергамотом, корицею, ваніллю та сандалом.
- На кухні відбувається постійне скупчення і навіть суміш запахів продуктів та приготовленої їжі. Їх можуть заглушити нотки лимона, бергамоту та базиліка. Господиня, яка смачно готує, завжди підкреслить свою любов до кулінарних шедеврів ароматами кави, кориці та ванілі.
- Ванна – тут ми звикли розслаблятися та змивати стрес робочого дня. Тому найбільш вдалим рішенням будуть морські та квіткові аромати https://poetryhome.ua/collection/parfumy/parfumy-dlya-domu/.
- Для дитячої кімнати не обов'язково підбирати аромат. Але якщо хочете, то робіть це особливо обережно та використовуйте тільки натуральні ароматизатори. Будьте уважні, якщо ваша дитина страждає на алергію.
Аромати відіграють велику роль у нашому житті. Вони дозволяють нам розслабитись, заспокоїтися, покращити самопочуття. Емоції та спогади ми пов'язуємо із запахами, а запах для дому слід вибирати ретельно.
Основні правила вибору аромату
- Довіряйте своєму першому почуттю. У магазині оберіть той, який першим вам відгукнувся. Якщо у вас є улюблені парфуми, візьміть за основу їхні ноти.
- Зонуючи кімнату ароматами, визначтеся з композиціями у кожній кімнаті. Морський, пряний, квітковий, цитрусовий - вибір залежить від ваших вподобань.
- Використовуйте різні властивості та методи змішування для кожного випадку. Спробуйте змішати ефірні олії, які вам подобаються, можливо, вам вдасться створити свій ексклюзивний ансамбль для інтер’єру.
- Після негативної події (трагедії, сварки) змініть аромат, щоб він не навіяв сумних спогадів.
Кожна людина має природну пам'ять на запахи. З певними парфумами ви будь-якої миті зможете оживити свої спогади і перенестися, наприклад, у романтичну подорож до Італії. А вирушаючи у відрядження, візьміть із собою запашні саше.