Новости и события » Hi-Tech » Критерії вибору камери відеоспостереження для дому

Критерії вибору камери відеоспостереження для дому

Критерії вибору камери відеоспостереження для дому

Камери спостереження для дому – це пристрої, які часто є частиною більшої системи безпеки та дозволяють вам бачити, що відбувається на вашій території та навколо неї. При виборі камери відеоспостереження важливо враховувати кілька ключових критеріїв, щоб забезпечити максимальну ефективність системи безпеки.

Як обрати камеру відеоспостереження для дому?

Камеру можна розміщувати у приміщенні або на відкритому повітрі, ви можете відстежувати відзнятий матеріал незалежно від того, чи знаходитесь ви вдома, чи далеко від будинку. Деякі камери відеоспостереження дозволяють вести безперервний запис, інші спрацьовують при виявленні руху чи інфрачервоного випромінювання.

Низький чи високий рівень яскравості

Загальний рівень освітленості приміщення впливає на зображення, а отже і на певний вибір камери. Якщо відеоспостереження буде здійснюватися в яскравих, добре освітлених приміщеннях, то вибір камери має дуже мало обмежень. Якщо ж присутні умови слабкого освітлення, тоді шукайте камеру, де в її характеристиках буде вказана сумісність з низькою освітленістю. Відеокамери «день/ніч» забезпечують максимальну гнучкість, оскільки дозволяють постійно контролювати заданий простір, навіть якщо рівень освітленості постійно коливається.

Дротова чи бездротова камера

Дротові камери відеоспостереження підключаються до відеорегістратора за допомогою коаксіального кабелю або кабелю Ethernet. Зазвичай це сферичні камери, які можна встановлювати на стелі та забезпечувати широкий огляд всередині будинку. Такі моделі потребують професійної установки.

Бездротові вуличні камери аналогічні своїм внутрішнім аналогам, але вони більші за розміром та стійкі до атмосферних впливів. В ідеалі їх необхідно кріпити до стіни або конструкції за допомогою спеціальної монтажної пластини та гвинтів. Деякі з них оснащені вбудованим мікрофоном та сиреною.

Фіксована або PTZ

Якщо вам потрібно сфокусуватися тільки на певній ділянці дому, підійде фіксована камера стандартного формату. Однак, якщо ви віддаєте перевагу віддаленому доступу та масштабуванню камери, щоб стежити за тим, що відбувається, або охопити ширшу область, тоді виберіть камеру спостереження з поворотом, нахилом і масштабуванням (PTZ).

На відміну від своїх стаціонарних аналогів, PTZ камери призначені для вільного переміщення об'єктивів вперед і назад по горизонталі (це частина панорамування), по вертикалі (так званого нахилу) і регулювання фокуса об'єктива (збільшення). Все це можна робити за вашою командою в міру потреби. Але є також PTZ камери, які можна запрограмувати на автоматичне панорамування, нахил і масштабування при виявленні руху.

Важливі функції камери відеоспостереження для дому

  • Гарне зображення. Немає сенсу ставити камеру вдома, якщо кадри зернисті чи розмиті. Шукайте як мінімум повну роздільну здатність високої чіткості (HD) і можливість прямої трансляції на ваш смартфон або комп'ютер.
  • Запис/повідомлення про рух. Внутрішні камери можна налаштувати на безперервний запис або при виявленні руху. У будь-якому випадку вони повинні надіслати попередження, якщо виявлять рух, щоб ви знали про будь-яку потенційну проблему.
  • Доступне сховище. Камера може записувати в хмару або локальне сховище, наприклад, на карту micro SD. Використовуючи обидва ці варіанти, переконайтеся, що ви можете легко отримати доступ до знятого матеріалу для перегляду подій у реальному часі.
  • Геозони/планування. Дві функції є ключовими для забезпечення конфіденційності, оскільки вони можуть автоматизувати ваші камери, включаючи їх, коли ви йдете, та вимикаючи, коли ви повертаєтеся. Геофенсинг використовує розташування вашого смартфона, і розклад можна налаштувати на основі ваших регулярних переміщень.

Правильно вибрана система камер відеоспостереження для дому забезпечить вам душевний спокій та підвищить безпеку вашого будинку!


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх