Новости и события » Здоровье » Корисні звички для краси та здоров'я

Корисні звички для краси та здоров'я

Корисні звички для краси та здоров'я

Турбота про своє здоров'я має стати способом життя, а комплексне обстеження чек-ап організму - важливий крок у профілактиці розвитку можливих захворювань. Нижче ми розглянемо 7 корисних звичок, які допоможуть вашому здоров'ю залишатися міцним якомога довше, а зовнішності зберегти свій квітучий вигляд.

1. Балансування способу життя

Це найважливіший пункт для всього вашого організму, проте довго на ньому не затримуватимемося, оскільки про це багато хто і так знає.

Для нашого здоров'я дуже важливо харчуватися різноманітно та збалансовано, щоб організм міг отримувати всі макро- та мікроелементи, вітаміни та мінерали з різних продуктових категорій.

Наступний пункт – це сон. Недосип і погана якість сну негативно позначаються на всіх функціях організму. Уповільнюються процеси, зростає рівень кортизолу. Тому необхідно спати мінімум 7 годин, при цьому лягати спати необхідно до 23 годин. Це сприяє виробленню нормального рівня гормону мелатоніну, який бореться зі стресом і дозволяє на ранок почуватися краще.

Фізична активність - дуже важлива частина життя людини, однак у сучасному світі багато хто відсуває її на задній план життя. Спорт це не лише про гарне підтягнуте тіло, а й про гарне здоров'я. Фізична активність допомагає підтримувати у нормі усі обмінні процеси в організмі, завдяки чому він нормально функціонує. Регулярні заняття спортом допомагають запобігти великій різноманітності хвороб і підтримують зовнішній вигляд привабливим.

2. Використання сонцезахисного крему

З неочевидних порад для краси та здоров'я є використання сонцезахисного крему. Ультрафіолетові промені з часом можуть стати причиною появи раку шкіри, сприяють прискоренню старіння шкіри, появі ранніх зморшок та пігментних плям.

Наносити сонцезахисний крем бажано перед кожним виходом надвір, навіть якщо здається, що активність сонця не особливо сильна. Деякі види променів проникають і у похмуру погоду.

3. Прийом вітамінів

У світі досить складно скласти раціон лише з органічно чистих і багатих речовинами продуктів. До того ж, доступність фаст-фуду та іншої вуглеводної їжі спокушає людину з'їсти її, ніж приготувати цілий список овочів. Багато людей усвідомлено чи неусвідомлено не добирають поживних речовин, вітамінів та мінералів із тією їжею, яку вживають. Тому виправити цю ситуацію можуть вітамінні добавки. Приймати їх необхідно лише після консультації з лікарем та розшифровки всіх необхідних аналізів. Паралельно з поповненням дефіцитів необхідно повернутись до першого пункту - навіть вітамінні добавки не допоможуть відчути себе краще, якщо основні потреби організму не будуть закриті.

З потрібних вітамінів варто відзначити кілька тих, які варто приймати завжди: вітамін D, омега, магній.

Вітамін D лише на 20% синтезується організмом з їжі, решта його об'єму людина отримує з сонця. Однак для отримання адекватного рівня вітаміну D необхідно проживати у теплих сонячних країнах і щодня проводити на сонці щонайменше півгодини у першій половині дня.

Вітамін D бере участь у сотнях процесів в людському організмі та підтримує його нормальний життєво-необхідний рівень. Однак перед прийомом цього вітаміну необхідно налагодити роботу шлунково-кишкового тракту та пропити курс магнію.

До слова про магній. Це також невід'ємний компонент, необхідний для правильного функціонування організму. Він дуже важливий для хорошої роботи всієї нервової системи. Але крім регулювання нервової системи, магній задіяний у людському організмі більш ніж у семистих процесах.

Роздратування, хронічна втома, сильний стрес та депресивний стан сигналізують про те, що в організмі сильний дефіцит магнію. Інших симптомів нестачі магнію є чимало, серед найпоширеніших можна відзначити: випадання волосся та проблеми з нігтями, головні болі та запаморочення, панічні атаки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), гастрит, запори, судоми та м'язові спазми, передменструальний синдром.

Корисні звички для краси та здоров'я

Дефіцит омега жирів призводить до таких проблем, як: розвиток онкології, проблеми з пам'яттю, проблеми з гормональною та ферментативною системами, проблеми зі шкірою.

Проте, необхідно знати, що правильно засвоюватись вона буде, тільки у вірному співвідношенні омега 3 і 6. Найчастіше у сучасної людини в раціоні багато омега 6, але мало омега 3, що призводить до негативного впливу омега 6 жирів. Якщо ви щодня використовуєте рослинні олії, особливо рафіновану соняшникову, вживаєте перероблені продукти, то найімовірніше омега 6 у вашому раціоні сильно перевищує омега 3. Тому необхідно додатково приймати омега 3.

4. Постава

Підтримувати поставу та здоров'я спини необхідно не тільки будучи дитиною. Зараз наш хребет зазнає колосального навантаження, оскільки більшість людей дуже багато часу проводить за гаджетами, постійно забуваючи контролювати положення тіла та робити періодично розминку.

Спотворення положення тіла та зниження фізичних навантажень знижує активність обмінних процесів. Це призводить до постійних болів, спазмів м'язів та набряків. Для того, щоб обличчя і тіло зберігали свій тонус і свіжий вигляд, а сутулість не псувала гарний образ, потрібно займатися здоров'ям постави.

5. Лікувальна фізкультура

Прекрасна тенденція у світі - це тенденція аналізувати всі звичні процеси через призму кориссті для здоров'я. Зараз багато лікарів і спортивних тренерів навчають займатися не тільки набором м'язової маси або схудненням, а багато уваги приділяється здоровому навантаженню на суглоби та м'язи. Можна підібрати для себе найбільш приємний вид занять: йога, лікувальна фізкультура, пілатес, розтяжка або легка пробіжка.

Легкі навантаження це чудове рішення для тих, хто не бачить себе у професійному спорті. Для більшості людей підходить саме такий вид спортивних занять, оскільки це корисно для організму, але не перевантажує його.

6. Регулярний чек-ап організму

Попередити легше, ніж лікувати. Більшість лікарів рекомендують приходити на консультацію раз на 6-12 місяців. Цього достатньо, щоб помітити проблеми зі здоров'ям, що зароджуються, і вчасно та досить просто їх вирішити.

І додаткова рекомендація - при систематичній появі будь-якої проблеми, варто якнайшвидше звернутися до лікаря. Сама собою може пройти застуда, але не серйозніші захворювання. Не варто відкладати здоров'я на потім.

7. Детокс від гаджетів

У багатьох сучасних людей спостерігається проблема із засипанням та якістю сну. Найчастіше важко заснути тим, у кого порушено вироблення гормону мелатоніну. Він починає продукуватись приблизно о 19-20 годині вечора для того, щоб о 22 годині людина могла заснути.

Порушує вироблення мелатоніну - світло, особливо холодне, блакитне. Саме таке світло більшою мірою виробляють екрани телефонів, комп'ютерів та телевізорів. Відсутність подразника як постійного потоку інформації розслаблююче впливає нервову систему, зменшується незрозуміла тривожність і сповільнюється безкінечний потік думок у голові.


Китайские компании планируют купить заводы Volkswagen в Германии

Китайские компании планируют купить заводы Volkswagen в Германии

Автопроизводители Китая рассматривают вариант приобретения немецких заводов, которые хотят закрыть. Об этом сообщил Reuters со ссылкой на ряд источников. Речь идет о 2 заводов компании Volkswagen в Оснабрюке и Дрездене. На 1-ом заводе работают более 2300...

сегодня 14:41

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх