Чим відрізняються біорозкладні пакети від поліетиленових
У всіх сферах бізнесу сьогодні активно обговорюють тренд sustainability. Йдеться про гармонійне співіснування людини та природи. У концепцію сталого розвитку закладена ідея орієнтації розвитку промисловості та задоволення потреб людства зі збереженням навколишнього середовища, тобто без шкоди для природи. Цій концепції точно відповідають веганські тканини, натуральні матеріали та екологічна біорозкладна упаковка. Саме такі безпечні для екології біо пакети пропонує виробник, що випускає упаковку ТМ МПАК, з асортиментом продукції якого можна ознайомитись на сайті https://www.mpak.ua/.
Що таке біологічні пакети та в чому їх особливість
Біо пакети – це біодеградуюча упаковка, яка в сприятливому середовищі компостується природним чином розкладається на прості неорганічні речовини (воду, вуглекислий газ, гумус). Швидке біорозкладання відбувається під дією води, кисню та головних учасників процесу – сапробіонтів. Редуцентами (руйнівниками деградуючої плівки) виступають гриби та бактерії. Вони розкладають біопластик, як і будь-які відходи: листя, траву, залишки живих організмів.
Чому біорозкладні пакети кращі за поліетиленові? Справа в тому, що дивовижно живучий поліетилен, як і будь-який пластик, розкладається століттями. він «їстівний для грибів і бактерій. І якщо це хороша якість, наприклад, для пластикових труб або армуючої геосітки, то пакети повинні швидко розкладатися та повертатися у ґрунт, а не накопичуватися на звалищах.
Існують плюси та мінуси біорозкладних пакетів. Швидке розкладання – це гідність, не надто велика міцність – недолік.
Як виготовляються пакети, що біорозкладаються
Біорозкладна плівка виготовляється в екструдері, так само як і поліетиленова. Різниця тільки у сировині – у першому випадку в установку завантажують гранули біополімеру, у другому -; поліетилену. Дізнатися більше про виробництво брендованих біо пакетів можна на сайті виробника https://www.mpak.ua/produktsiya/izgotovlenie-paketov-s-logotipom/. Тут докладно описано всю технологію виробництва і можна дізнатися, наприклад, про особливості вибору плівки або переваги флексодруку на пакетах.
Чим відрізняються біорозкладні пакети про поліетиленові
Різниця між біорозкладними та поліетиленовими пакетами помітна навіть зовні, а також відчутна на дотик. Біо плівка більш м'яка, "оксамитова", вона не шарудить при зминанні, має матову поверхню. Будь-який поліетилен жорсткіший, ПНД (і ПСД з великою кількістю ПНД у складі) шарудить при зминанні, має більш глянсову поверхню (особливо ПВД). Так що порівняння біорозкладних та поліетиленових пакетів можна дуже легко провести самостійно за допомогою візуального огляду та тактильних відчуттів.
Головна відмінність біорозкладних пакетів від поліетиленових – у набагато скромнішій міцності. У біологічний пакет не завантажиш великий кавун або відро картоплі, тому що вони витримують до 5-7 кг. Зате на питання, які пакети екологічніші, відповідь однозначна – біорозкладна упаковка доброзичлива до природи, тоді як поліетиленова утворює скупчення сміття, яке переживе кілька поколінь.
Де можна замовити виготовлення пакета з логотипом
Як вибрати пакети для свого бізнесу та де замовити виготовлення пакетів з логотипом? Для цього найкраще звернутися до виробника.
На заводі МПАК (торгова марка українського виробника поліетиленових та біологічних пакетів) випускають понад 30 видів продукції:
- Пакети майка з логотипом для рітейлу, акцій та розкрутки бренду.
- Брендовані пакети банан для «фірмової» торгівлі промтоварами.
- Пакети петля з фотодруком та повнокольоровим друком для пакування подарунків, продажу в торговій мережі.
- Сміттєві пакети з печаткою та без друку.
- Пакувальні та фасувальні пакети (зокрема вікет-пакети, пакети під запайку, пакети для кліпсатора) з печаткою: з малюнком, логотипом.
- Поліетиленові мішки для зберігання шин, для пралень, хімчисток.
- Мішки та вкладки у бочки, ящики, контейнери для різного застосування.
Виробник допоможе вибрати пакети, надасть рекомендації, зробить за потреби самостійно макет, доставить готову продукцію на склад до будь-якого міста України. Щоб дізнатися про ціну, досить просто оформити на заявку на прорахунок. Ціна розраховується індивідуально, оскільки залежить від кількості кольорів друку, типу пакета, товщини та виду плівки, обсягу партії.