Новости и события » Культура » Гелеве нарощування нігтів та його особливості

Гелеве нарощування нігтів та його особливості

Гелеве нарощування нігтів та його особливості

Сучасна індустрія нігтьового сервісу розвивається неймовірно швидко. Сьогодні існує безліч способів створити штучні нігтики, які б практично не відрізнялися від природних. Один з таких методів – нарощування. Для нього використовують різні матеріали, протей найбільш зручним та сучасним вважається саме гель.

З допомогою гелевого нарощування майстри створюють не лише манікюр, але й педикюр. Воно дозволяє швидко створити штучні пластини потрібної форми та довжини. В чому ж головні особливості гелевого нарощування? Та які переваги воно має?

Нарощування нігтів гелем

Гель – це спеціальний полімер, який використовують для нарощування нігтів. Він вважається біль екологічним та безпечним, ніж інші матеріали. По-перше, гель не має різкого хімічного запаху, що добре і для майстра, і для його клієнтів. По-друге, він дозволяє використовувати в процесі процедури безкислотний праймер.

Консистенція такого матеріалу нагадує дуже густий лак. Майстер наносить його на спеціальні формочки – тіпси. Такі форми кріплять до нігтьової пластини, щоб гель легко та рівномірно на неї лягав.

Гелевий матеріал наносять в кілька шарів з просушуванням кожного з них. Він застигає під промінням ультрафіолетової лампи. В кінці майстру залишається лише підкорегувати довжину та форму, створити дизайн.

Системи для гелевого нарощування можуть складатися з одного, двох або трьох компонентів. У першому випадку гель виконує роль бази, а також основного камуфлюючого шару. Двофазна система складається з двох засобів, один з яких виконує роль камуфляжу, а другий – надає нігтеві колір. У випадку трьохфазних систем додається ще прозоре фінішне покриття.

Гелеве нарощування нігтів та його особливості

Головні переваги гелю в нарощуванні нігтів

Гелевий матеріал має багато переваг. Окрім того, що він доволі безпечний для використання, гель дозволяє досягнути ефекту максимальної природності та натуральності. На відміну від акрилових, гелеві нігті практично неможливо відрізнити від справжніх.

Також варто вказати такі переваги:

  • Гнучкість та зручність. Майстер може виправити усі недоліки в будь-який час перед висушуванням у лампі.
  • Гіпоалергенність. Такі нігті можна нарощувати навіть вагітним жінкам. Матеріал не викликає почервонінь та інших негативних реакцій.
  • Відсутність запаху.
  • Стійкість. Гелеві нігтики не бояться дії ацетону, хімічних речовин в миючих засобах, води.

З такими нігтями доволі комфортно та легко. Майстер зі свого боку може створювати будь-який дизайн.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх