Новости и события » Культура » Tango Travel: незабутні тури вихідного дня

Tango Travel: незабутні тури вихідного дня

Tango Travel: незабутні тури вихідного дня

Світ красивий та неповторний, але побачити на власні очі його пам’ятні місця не так просто – як показує практика, нам весь час заважають якісь клопоти, справи, робота. Щоб вирішити це питання раз і назавжди, компанія Tango Travel започаткувала тури вихідного дня. Відень, Краків, Дрезден, Прага, Венеція, Мюнхен, Мілан – ось далеко не повний перелік найкрасивіших куточків світу, які за один вікенд можна відвідати.

Особливість пропозиції

Не всі знають, але тур вихідного дня – це один з найліпших видів відпочинку на сьогоднішній день, коли кожна людина прагне реалізуватися на робочому місці і дослідити нові країни. Тим паче, що і ціна у нього більш ніж прийнятна – від 40 євро. До того ж такі невеличкі подорожі дарують великий заряд нових емоцій і вражень, щоб уже з понеділка з новими силами взятися за роботу.

А, мабуть, єдиний їх недолік – підвищена активність в обраний вікенд, коли буде запланований і переліт, і розміщення в готелі, і цікаві екскурсії. Однак все більше туристів, ділячись враженнями, зізнаються, що швидко до таких навантажень звикають і потім з задоволенням роздумують над своєю наступною поїздкою.

Куди податися

За одну подорож можна відвідати одну або навіть дві країни. Головне, обрати дату виїзду та один з запропонованих напрямків. Популярні пропозиції:

  • Поїздка в Будапешт та Відень. В програмі – огляд відомих палаців з колекціями прикрас, архітектурні панорами.
  • Альпійський експрес. В рамках туру туристи зможуть відвідати Австрію, Швейцарію і Італію. Кожна з цих країн по-своєму красива в будь-яку пору року.
  • Венеція, Верона, Мілан. Пропозиція недаремно зветься театром вражень, адже вона дозволяє гостям Італії насолодитися величною архітектурою з палацами і соборами, красою вузьких каналів, чистотою альпійських озер.
  • Венеція. В програмі туру також відвідування Будапешту, Верони.
  • Нюрнберг, Страсбург, Мюнхен. Центр старої Європи манить туристів зі всього світу замками, цікавими легендами та смачним пивом.
  • Хорватія. Влітку можна приїхати сюди на 4 дні, щоб поніжитись у хвилях Адріатичного моря. Тур також передбачає оглядові екскурсії з відвідуванням острова Крк з водоспадами, виноградними плантаціями, церквами.

Поїздки організовуються зі Львова. Забронювати місце можна прямо на сайті. В вартість турів входять: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування, супровід, оглядові екскурсії, медична страховка.

Також компанія пропонує цікаві тури на святкові дати – травневі свята, шкільний випускний, Різдвяні ярмарки і т. д.

СБУ


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх