Новости и события » Обзоры и статьи » Плануємо цікавий новорічний корпоратив: ідеї для свята

Плануємо цікавий новорічний корпоратив: ідеї для свята

Плануємо цікавий новорічний корпоратив: ідеї для свята

Новорічний корпоратив – це не просто обов’язковий захід для працівників, на який частина із них нерідко ще й неохоче збирається. Це, перш за все, свято, яке допомагає бізнесу вирішувати кілька важливих задач. Наприклад, згуртовувати колектив, піднімати корпоративний дух, піднімати настрій, викликати у робітників відчуття приналежності до компанії та бажання плідно працювати для її розвитку. А ще під час новорічного корпоративу можна підвести підсумки, подякувати кращим робітникам за співпрацю та поставити нові цілі. Звичайно, для цього всього потрібно це свято добре спланувати.

Організувати і підготувати новорічний корпоратив під ключ завжди допомагає івент-агентство Lioncom. Воно працює з 2007 року, реалізуючи найрізноманітніші заходи для різних компаній, серед яких: Фокстрот, Prostor, Mida, JYSK, Samsung, Vivo, Vodafone та ін. Нерідко при цьому продумуються і втілюються найсміливіші ідеї, а всі складнощі, якщо вони і виникають, співробітники івент-агентства вирішують самостійно.

Ідеї для свята

Новий рік можна відсвяткувати різними способами. Наприклад, організувати:

  • Тематичну вечірку. При цьому витримується дрес-код, підбирається відповідна музика, створюється необхідна атмосфера. Також продумується меню, розважальна програма.
  • Колективний похід в кінозал. Обов’язкові атрибути такого свята – цікавий фільм, смачний попкорн, крута компанія.
  • Свято на ковзанці. Для цього орендується все приміщення, підбирається відповідна музика, готується невеличкий фуршет. За бажанням продумується розважальна програма – можна запросити діджея чи спланувати новорічні активності.
  • Спільну подорож по Україні чи за кордон. Всі складнощі по підготовці івент-агентство також бере на себе. Маршрут, екскурсії продумуються разом з замовниками.

Плануємо цікавий новорічний корпоратив: ідеї для свята

В будь-якому разі, команда Lioncom готує унікальний сценарій, враховуючи ваші побажання, а також бюджет, кількість працівників, цілі, які ви хочете реалізувати додатково. Тобто, якщо стоїть задача – згуртувати колектив, спеціалісти розроблять і запропонують безліч активностей для взаємодії співробітників одне з одним. Ви зможете обрати кращі.

Як і коли замовити

Щоб влаштувати гарне свято, потрібно почати його готувати заздалегідь. Зазвичай до новорічного корпоративу готуються з осені. Тобто вже зараз ви можете звернутися до івент-агентства Lioncom, зв’язавшись зі співробітниками по телефону чи через сайт: lioncom.pro, подивитися кейси та визначитися, як відзначати своє свято.

Плануємо цікавий новорічний корпоратив: ідеї для свята

Зверніть увагу, що співробітники івент-агентства не лише все добре підготують з урахуванням усіх нюансів, але й підкажуть, як все правильно та законно оформити. Тобто ви зможете самостійно заповнити бухгалтерські документи на проведення заходу, не звертаючись до послуг юридичних компаній.


Байден провозгласил 24 октября Днем ООН в Соединенных Штатах

Байден провозгласил 24 октября Днем ООН в Соединенных Штатах

Байден провозгласил 24 октября Днем ООН в Соединенных Штатах 23.10.2021 04:44 Укринформ Джо Байден провозгласил 24 октября Днем ООН в США, поскольку эта организация "играет важнейшую роль" в продвижении интересов Соединенных Штатов в области...

сегодня 06:29

загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх