Новости и события » Hi-Tech » Чи потрібно встановлювати вбудовану витяжку на кухню с електроплитою

Чи потрібно встановлювати вбудовану витяжку на кухню с електроплитою

Чи потрібно встановлювати вбудовану витяжку на кухню с електроплитою

Існує думка, що якщо на кухні немає відкритого вогню який іде від газової плити, то витяжку можна не встановлювати. Дійсно, на перший погляд здається, що раз немає копоті, то і витягувати назовні нема чого. Чи так це та чи потрібна вбудована витяжка на кухню з електричною плитою розберемося сьогодні.

Спершу варто розібратися, для чого взагалі потрібна кухонна витяжка і які функції вона виконує. Основна функція витяжки – усунення неприємних запахів та очищення повітря на кухні. Провітрювання теж може допомогти досягти цих результатів, але воно не завжди доречне. Наприклад, не дуже приємно готувати з відкритим вікном у мороз взимку або літом, коли на вулиці багато пилу. Крім того при провітрюванні волога, що з`являється у процесі готування, все одно осідає на меблі та поверхні. З часом це обертається виникненням очагів плісняви, з якою дуже складно боротися і яка завдає серйозної шкоди здоров'ю людини.

На даний момент існує два способи очищення повітря в кухні з допомогою витяжки: виведення повітря за межі приміщення і рециркуляція через фільтр. Виведення труби витяжки за межі приміщення на вулицю - це самий найкращий спосіб. У деяких квартирах виведення труби можливе тільки в спільний з сусідами вентиляційний канал і це інколи не є добре. Система рециркуляції вимагає частої зміни забрудненого фільтру. Інакше повітря у приміщенні не очищається, а навпаки, наповнюється хвороботворними бактеріями.

Якщо на кухні встановлена електроплита, при попаданні часточок їжі на її поверхню також утворюється копоть. Копоть на рівних із неприємними запахами в'їдається в стіни, меблі, текстиль та спричиняє масу неприємностей. У цих випадках провітрювання може розв'язати проблему лише частково. Щоб повітря під час приготування їжі залишалося чистим, треба мати витяжку і тримати її увімкненою увесь час, поки їжа готується. У залежності від того, які блюда готуються, можна міняти налаштування інтенсивності та швидкість витяжки.

Чи потрібно встановлювати вбудовану витяжку на кухню с електроплитою

Аргументом проти використання витяжки можуть служити також наступні ідеї: висока ціна, громіздкість, не привабливий зовнішній вигляд. Якщо почати розбиратися у цьому питанні, можна виявити, що витяжки також бувають і досить недорогими. Це прості у своїй конструкції маленькі пристрої, які здатні справлятися із завданням - відводити повітря з кухню назовні. Більш дорожчі моделі мають стильний сучасний вигляд і навпаки можуть стати прикрасою будь-якого сучасного інтер'єру. Деякі витяжки монтуються в кухонні шафи і зовні їх не можливо побачити.

Наявність кухонної витяжки та її регулярне використання допомагає подовжити термін служби кухонної техніки, меблів і взагалі життя ремонту. Також цей важливий прилад допомагає підтримувати здоров'я, адже воно дуже сильно залежить від якості і складу повітря, яким ми дихаємо.


Де взяти дизель оптом

Де взяти дизель оптом

Сучасний ринок паливно-мастильних матеріалів в Україні пропонує безліч можливостей для підприємців та приватних осіб, які бажають мати стабільне постачання горючого. Купити дизель оптом - це пропозиція, яка є особливо актуальною для великих транспортних...

сегодня 13:30

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх