Новости и события » Культура » Кухонний посуд німецької якості в магазині Kela Україна

Кухонний посуд німецької якості в магазині Kela Україна

Кухонний посуд німецької якості в магазині Kela Україна

Рано чи пізно на кожній кухні з'являється свій посуд. Іноді вибір відразу падає на якісний товар, але трапляється, що до гарного посуду можна йти роками, не знаючи, що від посуду може суттєво залежати весь процес приготування їжі.

Компанія KELA чесно та сумлінно намагається виробляти виключно надійну та високоякісну продукцію. Практичні домогосподарки вже давно взяли на прикмету товари цього виробника. А широкий асортимент та доступна ціна посуду особливо радують покупця.

Німеччина у нас асоціюється із високою якістю. Таке можна сказати не тільки про машини чи пиво, а й про посуд. Компанія KELA ось уже понад сто років доводить ці слова. Ще в 1903 році компанія була заснована двома братами, які думали лише про невеликий бізнес. Час минав, виробництво не стояло на місці, за кожним етапом створення посуду та інших виробів ретельно стежили та одразу намагалися виправити те, що йшло не так. За стільки років в KELA можуть сказати, що точно дійшли ідеального процесу створення своїх товарів. Саме тому вони змогли вийти на міжнародний ринок та високою якістю товаром представляти свою країну.

Німецька якість на довгі роки з посудом від KELA

Німецька компанія по виробництву посуду KELA пропонує посуд з екологічно чистого матеріалу, а це означає що ви можете бути впевнені в чисто приготовленої їжі на посуді від німецької компанії KELA. При виготовленні на заводі посуду, компанія використовує такі екологічні матеріали, як:

  • харчовий пластик;
  • бамбук;
  • антипригарні покриття високої якості виробництва;
  • нержавіюча харчова сталь.

Якісний посуд, як витвір мистецтва, стане гарним подарунком для близьких або приємним придбанням для себе, та принесе море позитивних емоцій у використанні. Слід зауважити, придбавши один раз якісний набір посуду від німецької компанії KELA, є ризик залишитися постійним клієнтом компанії, де посуд зроблений в Німеччині, але ціна українська.


Google: c Android 15 смартфон дольше работает от аккумулятора -...

Google: c Android 15 смартфон дольше работает от аккумулятора - прирост достигает трех часов

Инженеры Google оптимизировали работу спящего режима Android 15, что позволило увеличить время автономной работы в режиме ожидания - на некоторых устройствах прирост достигает трех часов. Об этом рассказали вице-президент по разработке Android Дэвид Бурк и...

сегодня 14:09

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх