Новости и события » Hi-Tech » Сервіс UDAI активно розвиває свою ігрову платформу з партнерами

Сервіс UDAI активно розвиває свою ігрову платформу з партнерами

Сервіс UDAI активно розвиває свою ігрову платформу з партнерами

Сервіс UDAI разом з партнерами займеться розвитком платіжного рішення для онлайн-ігор.

Влітку цього року платформа UDAI відкрила партнерський ігровий сервіс. Раніше основними напрямками роботи заснованої сім років тому компанії були фінансові операції і послуги електронної комерції. Тепер вони, спираючись на великий досвід і згуртовану команду фахівців, збираються надавати послуги з купівлі преміум-валюти та інших активів в найпопулярніших онлайн-іграх. В каталозі є сотні різних найменувань, включно з популярною MMORPG Black Desert Online, відомим військовим симулятором War Thunder, а також сервісами 4Game і Gaijin Online, де можна купити цифрові товари та бонуси для ігор однойменної студії.

Уже зараз UDAI може запропонувати швидке, комфортне і головне – безпечне проведення транзакцій в онлайн-режимі. До послуг клієнтів постійно на зв'язку команда техпідтримки, яка оперативно відповість на всі питання. Покупці можуть не переживати на рахунок якості ваучерів: ті були придбані у офіційних постачальників і мають всі необхідні гарантії та сертифікати.

Для досягнення успіху в новому починанні команда UDAI заручилася підтримкою цілої низки партнерів. В цей момент вона готуються до масштабної переробки свого маркетплейсу. Головними нововведеннями стануть:

  • Спрощення оформлення мікротранзакцій та інших платежів в ММО;
  • Розширення сумісності з різними девайсами та платформами;
  • Функція чату з персональним менеджером і можливість підключення послуги через форму зворотного зв'язку;
  • Вичерпний опис сервісів ігор на оновленій вітрині.

З метою поліпшення інтерактивності між споживачами і майданчиком UDAI ведеться робота над іншими апгрейдами. Вони будуть меншими, але не менш важливими. Не менш важливою метою апдейту стане створення лояльних і привабливих умов для розробників, які цікавляться виходом на ринок України, частково, або у повному обсязі.

Сервіс UDAI активно розвиває свою ігрову платформу з партнерами

Часто буває, що розвиток користувацької аудиторії онлайн-ігри в нашій країні наштовхується на ряд проблем. Серед них можна виділити відсутність підтримки бажаних способів оплати або обраної для транзакції валюти. Це створює неприродні обмеження для її подальшої популяризації.

Тому ключовою місією UDAI буде створення якомога більш лояльних умов прийому та обробки платежів. Це, в свою чергу, стане каталізатором залучення в Україну ще більшого числа ігор та ігрових компаній.загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх