Новости и события » Культура » Ламінат: як обрати, де вигідно придбати

Ламінат: як обрати, де вигідно придбати

Ламінат: як обрати, де вигідно придбати

Ламінат – стильний оздоблювальний матеріал для підлоги, що допомагає створити на ній красиве ламіноване покриття. Таке і виглядає чудово, і служить довго (до 10–15 років і більше, якщо ви оберете, наприклад, зносостійкий комерційний ламінат для побутового користування). Хоча не лише якість та призначення матеріалу впливають на строк його служби, але й правильність монтажу, умови користування тощо.

До речі вигідно придбати ламінат ви можете в магазинах «Леруа Мерлен». Міжнародна компанія спеціалізується на продажу товарів для будівництва та ремонту. В її асортименті – продукція кращих світових брендів (є ламінат виробництва Німеччини, Польщі тощо). Зверніть увагу, що при замовленні на сайті можлива безкоштовна доставка (на замовлення від 500 грн). Також можливий самовивіз зі стаціонарних магазинів.

Як обрати ламінат

Перш за все враховуйте клас підлогового покриття, адже від нього напряму залежить якість та строк служби матеріалу. Виробники пропонують ламінат:

  • 21 класу. Він витримує незначні навантаження. Тобто його можна обрати в спальню, де люди проводять небагато часу.
  • 22 класу. Такий зможе підійти вже й для вітальні, адже розрахований на більш тривалі навантаження.
  • 23 класу. Ламінат такого типу можна використовувати навіть в коридорі.
  • 31 класу. Таке покриття можна взяти для конференц-залів, воно розраховане на більш вагомі навантаження, ніж попередні.
  • 32 класу. Це комерційний ламінат, який можна укласти в приміщеннях з високою прохідністю, наприклад, в офісах, готелях, магазинах.
  • 33 класу. Один з найміцніших матеріалів, який обирають навіть в дитячі установи, спортивні зали та танцювальні студії.

Рідше зустрічається покриття 34 класу. Воно вважається повністю вологостійким і служить довго, за словами виробників, навіть в ванних кімнатах.

Важливо! Комерційний ламінат також є вологостійким, стійким до механічних ушкоджень. Більше того, він забезпечує в приміщенні додаткову звукоізоляцію.

Ламінат: як обрати, де вигідно придбати

На що ще звертати увагу

Крім класу ламінату, враховуйте ще й:

  • Його товщину. Зазвичай вона коливається в межах від 5 мм до 12 мм. Причому чим товстіше покриття, тим воно не лише міцніше, але й практичніше, адже забезпечує в кімнаті додаткову звукоізоляцію. Хоча якщо ви монтуєте в домі «теплу підлогу», обирайте все ж тонкі панелі (вони швидше проводять тепло).
  • Тип сполучення деталей (замок). Зазвичай зустрічається ламінат з замком типу локк (він нагадує з’єднання, як у дитячого конструктора) та клік (в цьому випадку панелі з’єднуються під невеликим кутом, після чого при натисканні замок спрацьовує з кліком).
  • Наявність фаски. Якщо вона є, то після монтажу ламінату підлогове покриття виходить не рівним, а з виїмками по периметру панелей. Виглядає це досить сучасно.

Також при купівлі зважайте на колір покриття та імітацію. В каталозі магазину на сайті: leroymerlin.ua можна обрати панелі світлих, сірих, темних відтінків з імітацією дерева, бетону, каменю, мармуру тощо.

Ламінат: як обрати, де вигідно придбати

Як доглядати покриття, щоб воно залишалось красивим довше

Оскільки ламінат представляє собою досить тонкі панелі, укладати його необхідно лише на рівну поверхню. Під низ бажано класти спеціальну підкладку, тим паче, що вона забезпечує ще й додатковий шар звукоізоляції.

Мити підлогу в кімнаті з ламінатом слід невеликою кількістю води, адже не вологостійке покриття боїться її та згодом його панелі можуть повздуватися по периметру на стиках. Також не рекомендується при митті використовувати агресивні миючи засоби, бо вони можуть пошкодити верхній, декоративний шар панелей.


Aptera: тремя колесами на трек

Aptera: тремя колесами на трек

Компания Aptera начнет поставки своего электромобиля sEV (сокращение от Solar Electric Vehicle) уже в этом году. Особенностью машины станет запас хода в 1609 км на одной зарядке. Производство стартует на заводе в Карлсбаде, штат Калифорния. За этот год...

сегодня 10:45

загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх