Новости и события » Здоровье » Як вибрати реабілітаційний центр для наркозалежної людини?

Як вибрати реабілітаційний центр для наркозалежної людини?

Як вибрати реабілітаційний центр для наркозалежної людини?

Наркоманія – це серйозне та дуже небезпечне захворювання, тому самостійне лікування ні до чого доброго не приведе. Основні дії, що виконуються родичами хворого, повинні бути націлені на пошук оптимального лікувального курсу. Оскільки явище зачіпає всі аспекти життя наркомана – фізичне, громадське, матеріальне – необхідно забезпечити комплексний підхід.

Основні критерії вибору закладу, який спеціалізується на допомозі наркозалежним

Існує величезна кількість установ професійного рівня, що спеціалізуються на позбавленні від залежності. Завдання близьких хворого – вибирати професійну клініку, а не багатопрофільну.

Проведення психологічної роботи – важливий фактор. Недостатньо допомогти хворому не вживати наркотики, важливо зберегти його небажання повертатися до колишнього ритму. Вибирайте заклад, в якому діють фахівці, які проводять заходи психологічного та соціального характеру, духовний розвиток, операції з тілом і навчання навичкам його безперешкодного контролю.

Різновиди лікувальних заходів

Роздумуючи над тим, як вибрати реабілітаційний центр лікування наркоманії, потрібно знати з чого вибирати. Ось основні види установ:

  • бюджетні – релігійні та безплатні. Якщо у вас обмежені фінансові можливості, і ваша близька людина гостро потребує допомоги, то цей варіант підійде ідеально. Молитви й праця займуть увагу і час наркомана. Крім того, можна залишити їх добровільно. Недолік полягає в відсутності гарантій, зате проводиться колосальна робота зі станом рівноваги. Є ще сектантські реабілітаційні лікарні – на практиці не допомагають повною мірою позбутися від недуги;
  • брендові, дорогі медичні заклади. Тільки 1-3% людей назавжди позбуваються залежності. Люди зберігають тверезість, перебуваючи в даному мікросоціумі, а після звільнення із нього можуть повернутися до старого життя;
  • заборонена терапія (підшивки, медикаменти) – спрямовані на взаємодію з фізичною складовою. Однак малоефективні, оскільки людина не приймає перебування у світі без наркотиків, її рятує лише введений в організм препарат. Це погано для її фізичного і душевного здоров'я;
  • духовний розвиток – ефект зміни цінностей, розвиток в даній області. Операції з тілом і навчання його безперешкодного контролю.

В останні роки в Україні активно функціонують приватні клініки, які проводять реабілітацію за індивідуально розробленою програмою. Яскравий приклад – центр реабілітації наркоманів у Вінниці. Тут позбавляють від руйнівної поведінки та мислення, відновлюють всі аспекти й сфери життя, зрощують нові навички та вміння, спрямовані на саморозвиток, особистісне зростання, розсудливість.

Переваги реабілітації наркозалежних в спеціалізованому закладі

Вилікувати наркомана без професійної допомоги, в домашніх умовах практично неможливо, оскільки досягти бажаних результатів можна, якщо за справу візьмуться досвідчені психологи, терапевти, медичні спеціалісти різних категорій одночасно. В штаті центра реабілітації є всі необхідні фахівці. Інші переваги:

  • повна анонімність;
  • соціальна адаптація;
  • попередження рецидивів;
  • висококваліфікована медична та психологічна допомога;
  • виведення з організму небезпечних токсинів від наркотичних засобів.

Центр реабілітації дарує шанс на нове повноцінне життя без залежності, дає можливість бути вільним та повноцінним членом соціуму.


ГБР проводит обыск у нардепа из окружения Разумкова (ФОТО)

ГБР проводит обыск у нардепа из окружения Разумкова (ФОТО)

Сотрудники Государственного бюро расследований пришли с обысками к народному депутату. Следственные действия проводятся в связи с подделкой документов "Национальное агентство по предотвращению коррупции составило на депутата протокол о совершении...

сегодня 09:58

загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх