Новости и события » Hi-Tech » VPS: virtual private server

VPS: virtual private server

VPS: virtual private server

Якщо ваш інтернет-ресурс є одним із важливих каналів залучення клієнтів, вам потрібно забезпечити його безперебійну, стабільну роботу. Якщо власних потужностей для цього не вистачає, аренда vps сервера може стати вам у нагоді.

VPS, чи VDS – це віртуальний виділений сервер, котрий запускається на базі фізичного, але функціонує в хмарі. При цьому за рахунок власної операційної системи та апаратних можливостей, орендар може вносити зміни в його управління чи масштабувати його, забезпечуючи власні потреби в хостингу без необхідності покупки дорогого обладнання. Аренда віртуального сервера на вигідних умовах можлива в «Дельтахост». Переходьте на сайт компанії в розділ Оренда хостингу - Deltahost › VPS сервери, щоб дізнатись про послугу більше та замовити її.

VPS-сервер: історія та особливості

Передумови до створення віртуального хостингу стали з’являтись ще в 90-хх рр., коли провайдери почали надавати послуги розміщення сайтів. Щоб забезпечити потреби користувачів, використовували різні методи та програмні засоби віртуалізації, серед них: Parallels, Xen, KVM та ін. Згодом з’явились перші віртуальні приватні сервери, які дозволяли створити ізольовані віртуальні середовища. Їх і позначають сьогодні термінами VPS, чи VDS, які вважаються хмарними серверами.

Їх особливості:

 • повна автономність – збої в роботі одного віртуального сервера не впливають на роботу інших;
 • функціональність – орендареві надається доступ до програмного забезпечення, за рахунок чого він може настроїти сервер під свої потреби;
 • безпека – всі дані надійно захищені, для управління серверами надається доступ адміністратора.

Тобто така послуга як аренда vds сервера, дозволяє отримати всі переваги фізичного сервера, не купуючи останній при цьому. Більше того, компанії, які надають послугу, забезпечують і необхідну технічну підтримку, допомагаючи оперативно вирішувати будь-які питання, які виникають при роботі з ним.

На що звернути увагу, орендуючи сервер

Зважаючи на те, що на віртуальних серверах розміщаються інтернет-ресурси чи зберігаються важливі дані компаній, при виборі хостера слід враховувати:

 • Можливості, які надає компанія. Мається на увазі не лише просте управління, але й інструменти для роботи з різними типами інтернет-ресурсів, з даними.
 • Безпека. Добре, коли вся інформація, яка буде зберігатися на сервері, надійно захищається хостинг-провайдером.
 • Потужність та навантаження, яке може витримувати ПО. Від цього залежить стабільність роботи вашого інтернет-ресурсу, особливо в пікові моменти, коли на сайт заходить багато відвідувачів.

Нарешті, додаткові можливості, сервіс, які може надати хостер. Наприклад, швидке підключення, можливість обирати потужності під власний бюджет і потреби, цілодобову техпідтримку для оперативного вирішення всіх питань і т. д.

Оренда віртуального сервера: де замовити послугу

Обираючи провайдера для замовлення такої послуги як аренда vps сервера, зверніть особливу увагу на пропозицію компанії «Дельтахост».

 • Вона пропонує рішення для будь-яких проектів – сайтів, обчислень 1С, ігрових середовищ чи дистанційних робочих тощо;
 • Її сервери розміщені в захищених дата-центрах, що гарантує безпеку вашим ресурсам та даним;
 • Пропонуються зручні рішення для бізнесу – можна легко побудувати надійний і зручний майданчик для своїх потреб чи навіть замовити у хостера індивідуальне рішення за власним технічним завданням;
 • Пропонуються додаткові послуги – можна замовити додаткову IP-адресу, ліцензію Windows, панель управління без підтримки (безкоштовно) чи власне адміністрування;
 • Надається цілодобова технічна підтримка.

До речі, новим користувачам компанія надає можливість отримати сервер на тест, аби той зміг самостійно оцінити всі її інструменти та переваги.


Як ефективно налаштувати рекламу Google з OVVA

Як ефективно налаштувати рекламу Google з OVVA

В нашому цифровому світі реклама на інтернет-платформах має ключові позиції у просуванні брендів та залученні аудиторії. Однак, просто розмістити оголошення Google реклами та чекати кліентів – це пасивна стратегія, яка навряд дасть ефективний результат....

сегодня 21:17

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх