Новости и события » Общество » Який віскі вважається найкращим в Шотландії

Який віскі вважається найкращим в Шотландії

Який віскі вважається найкращим в Шотландії

Список найкращих брендів шотландського віскі включає понад сто найменувань. З них можна виділити 10 найбільш затребуваних марок у різних категоріях (ціна вказана в фунтах за пляшку 0,7 л). Ми виділили свій ТОП віскі, купити які ми радимо

Single Malt

Glenfiddich (40-56,3%). П'яте покоління родини Ґрантів володіє підприємствами, які виробляють найвідоміший бренд односолодового шотландського віскі. Він отримав свою назву на честь Оленя долини, де знаходиться виробництво. Так як вартість віскі в Шотландії залежить в першу чергу від терміну витримки, ціни на Glenfiddich починаються від 1500 гривень і вище. Класичні сорти витримуються 12–18 років, преміум – 21–30, старі лімітовані – 40–50. «Гленфіддік» має грушево-яблучний аромат з нотками хересу та верескового меду.

The Glenlivet (40-61,5%). Про односолодовий віскі «Гленлівет» відомо з 1824 року. Він виробляється в бочках з-під бурбону, має ванільно-квітковий аромат та фруктовий смак з нотками горіха та меду. Бренд особливо популярний у Сполучених Штатах. Марка представлена ​​сортами 12-25-річної витримки.

Single Grain

Cameron Brig (40-58,2%). Марка виготовляється з 1824 року. Цей скотч витримується 24–40 років і має приємний смак із відтінками карамелі, цитрусових, меду та яблук. Завдяки м'якості він ідеально підійде тим, хто збирається вперше скуштувати віскі.

Haig Club (40%). Серед зернових брендів гідне місце посів «Хейг Клуб», який з'явився нещодавно – у 2014 році. Алкоголь відрізняється сумішшю приємних ароматів апельсина, ванілі та яблук, а також смаком свіжих бананів та ірисок з відтінками тропічних фруктів.

Blended Malt

The Famous Grouse (40-43%). Добре відомий знавцям бренд «Знаменита куріпка» – так перекладається назва марки, яка з'явилася в 1905 році, – представлений кількома сортами. Більшість їх виробляється з урахуванням суміші солодових спиртів. Для скотчу характерний золотисто-бурштиновий або жовто-коричневий колір, а також смак прянощів, сухофруктів та ванілі. Віскі витримується від 12 до 30 років. Цікаво, що "Феймос Грауз" - єдиний купажований віскі, який постачають до двору британської королеви.

Monkey Shoulder (40%). Тривалий час процес складання ячменю проводився вручну. Іноді через це виникали виробничі травми – вивихи плеча – що відбилося у назві віскі «Плечо мавпи». Цей віскі виготовляють шляхом змішування солодових спиртів трьох віскікурень. Він має вишуканий ванільно-апельсиновий смак з медовим відтінком.

Blended Grain

Hedonism (43%). Серед купажованих зернових віскі – у країні виробляється зовсім небагато брендів цієї категорії – вирізняється «Гедонізм». Скотч витримується від 14 до 29 років у великих бочках із американського дуба. У «Гедонізмі» можна виявити смак кокосових горіхів, хмелю, ірису та відтінків ванілі.

Snow Grouse (40%). З'явившись зовсім недавно, у 2009 році, купажований віскі «Снігова куріпка» швидко став затребуваним серед любителів шотландського whisky. Snow Grouse зазвичай п'ють охолодженим, тому його часто порівнюють із горілкою.

Blended Scotch

Johnnie Walker (40-43%). Серед купажованих сортів скотчу "Джонні Вокер" - один з найвідоміших і найстаріших, марка виробляється з 1867 р. Віскі витримується від 3 до 25 років. У виробництві існує п'ять основних лінійок: Platinum, Blue, Black, Gold та Red. Вони відрізняються терміном витримки, а також складом сумішей солодових та зернових спиртів. Лейбл Green – це лише солодові спирти.

Chivas Regal (40-43%). Купаж відомий із 1801 року, коли брати Чивас запустили виробництво майбутньої популярної марки. Існує 85 смакових відтінків цього скотчу, але завжди в них присутні аромати вершкової карамелі та сушених фруктів.

Окрім згаданих марок, найбільш відомими брендами віскі в Шотландії вважаються: Teacher's, Ballantine's, White Horse, Highland Park, Dewar's, Cardhu, Cutty Sark, Sovereign, Lord Kingsley, Peat Chimney, The Tweedale, Hazelburn, The Hive. Купити кращий віскі за кращою ціною ви можете в інтернет-магазині hlibvino.com.ua. Процес оформлення замовлення займає пару хвилин. В Києві, Дніпрі і Львові замовлення вам привезуть до дверей протягом кількох годин. Можлива також експрес-доставка за 60 хвилин. В інші міста можна замовити алкоголь із доставкою по пошті.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх