Новости и события » Hi-Tech » Де замовити друк наклейок зі своїм дизайном

Де замовити друк наклейок зі своїм дизайном

Де замовити друк наклейок зі своїм дизайном

Серед різноманіття типографських послуг виготовлення наліпок залишається однією із найпопулярніших. Можливість створити поліграфію із власним дизайном, враховуючи всі вимоги клієнта, дозволяє реалізувати будь-які задуми у сфері реклами та маркетингу. Адже лише оригінальні рішення вигідно виділяють товари чи послуги серед численних конкурентів. Тим більше, сьогодні можна замовити друк наклейок у будь-якій кількості – від одиничних екземплярів до тисячних тиражів.

Де використовують наліпки?

Наклейки – це недорогий, проте ефективний інструмент донесення інформації до потенційних клієнтів. У нас цей вид поліграфії отримав найбільше поширення у двох сферах:

 • Маркетинг. Наліпки часто використовують як різновид внутрішньої чи зовнішньої реклами. Це добре перевірений інструмент для просування товарів, послуг чи компаній. І головне – при мінімальних витратах.
 • Дизайн. Наліпки застосовуються для декорування інтер’єру, автомобільного салону, побутової техніки. За їхньою допомогою можна створювати тематичні колажі у ресторанах, готелях, шоу-румах. Це простий та дуже швидкий спосіб змінити атмосферу в приміщенні чи оформити магазинну вітрину.

Яку форму обрати?

Стандартні рішення – це вироби квадратної та прямокутної форми. Найпопулярніші формати – від великих наліпок А4 до компактних А6. Універсальний та недорогий дизайн. Проте не надто виразний на фоні конкурентів.

Круглі наліпки вважаються сигнальними. Саме круглі варіанти найкраще привертають увагу покупців. Оскільки форма не дозволяє друкувати багато тексту, то такі наклейки обмежуються важливою лаконічною інформацією.

Що варто наносити на круглі наліпки:

 • дата акції;
 • зображення логотипу;
 • слоган компанії;
 • розмір знижки на товар чи послугу;
 • промокод.

Фігурні наклейки мають нестандартний дизайн. Вони здатні повторювати будь-яку форму чи силует. Фігурні наліпки можна створити у вигляді лого бренду, у вигляді літери, тваринки чи відомого персонажу. За допомогою таких незвичних рішень рекламна поліграфія вдало працює на запам’ятовування та упізнавання бренду. Проте варто врахувати, що такі вироби коштують дорожче, ніж стандартні рішення.

Швидкий друк наліпок

Оперативні послуги з друку поліграфії – важлива умова вибору типографії. Будь-які акційні пропозиції потрібно реалізовувати якнайшвидше. Завдяки оперативному друку від розроблення ідеї до отримання готової друкованої продукції минає всього декілька годин. Сучасний цифровий друк дозволяє виготовити невеликий тираж наліпок чи інших видів рекламної поліграфії безпосередньо в присутності клієнта.

Не маєте готового шаблону для наклейок? Це також не завадить для реалізації ваших задумів. У київській типографії «Хамелеон К» ви маєте змогу замовити додатково розроблення макету «з нуля». Професійні дизайнери врахують усі ваші побажання та розроблять дизайн наліпок, які гарантовано будуть привертати увагу цільової аудиторії. У послуги створення макету входять підбір шрифтів, необхідних зображень, нанесення написів тощо.

Якщо у замовника є старий, але вже неактуальний макет, то його також можна відредагувати. Адже цифровий метод дозволяє вносити правки в реальному режимі та відразу запускати проект у роботу. Аби цифровий друк був не лише швидким, але й фінансово вигідним, варто замовляти наліпки невеликими накладами – до 500 штук. Наклейки можна виготовити на самоклеючому папері та плівці (білій чи прозорій). На сайті xprint.com.ua ви можете подивитися доступні формати наклейок та оформити онлайн-замовлення на виготовлення поліграфії.


Christmas mood. Рождественский венок - главный атрибут праздника

Christmas mood. Рождественский венок - главный атрибут праздника

Рождество - излюбленный праздник европейцев. Приближение торжеств ощущается уже в ноябре: зажигается праздничная иллюминация, преображаются витрины, а из кофеен все отчетливей доносятся заманчивые ароматы свежей выпечки и пряного глинтвейна. Еще немного, и...

сегодня 22:09
 • Куда пойти на выходных в Киеве?

  Куда пойти на выходных в Киеве?

  Многие из нас не сильно любят осень и зиму лишь потому, что в это время года обычно пасмурно, становится значительно холоднее и кажется, что кроме как дома и...

  30 ноября 2022
 • История украинской гривны

  История украинской гривны

  Гривна является официальной валютой в Украине, и она имеет богатую историю. Это название происходит от слова, которое во времена Киевской Руси обозначало...

  19 ноября 2022
 • Дизайнерский ремонт квартиры – что это такое?

  Дизайнерский ремонт квартиры – что это такое?

  В современном мире многие люди предпочитают заказывать дизайнерский ремонт квартиры , вместо обычного, чтобы передать свой вкус и стиль через интерьер....

  14 ноября 2022
 • Независимая оценка земли в Украине

  Независимая оценка земли в Украине

  Оценка земли – это довольно распространенная процедура, которая позволяет определить стоимость того или иного земельного участка. В каких ситуациях необходимо...

  21 октября 2022

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх