Новости и события » Культура » Які джинси обрати навесні 2023 року

Які джинси обрати навесні 2023 року

Які джинси обрати навесні 2023 року

Будь-який магазин жіночого одягу - це місце, де можна знайти величезний вибір модних штанів, зокрема, джинсів будь-якого стилю на будь-яку фігуру. З огляду на плинність модних тенденцій, навесні 2023 року джинси будуть мати інший вигляд, у порівнянні з зимовими та осінніми колекціями. Зараз разом з L'UREX ми розглянемо, які джинси будуть найбільш популярними вже через тиждень, с приходом весни.

Прямі джинси, як представники класичного стилю, який ніколи не виходить з моди, беззаперечно будуть актуальні й надалі. Однією ж причин їх популярності можна назвати вдалий крій, який підходить до будь-якої фігури. Також в останні роки популярність мають штани із складним кроєм, що створює додатковим об`єм у певних місцях, та надає тим самим більшої виразності та жіночності фігурі. Нажаль, подібний стиль джинсів має добрий вигляд не на усіх типах фігури. Скінні джинси, що представляють собою штани с вузьким низом, потроху втрачають актуальність. Проте, якщо жінка хоче підкреслити красу своїх ніг, вона може їх обрати. Увагу слід приділити моделям з високою посадкою. Ще один різновид джинсів, які можна віднести до універсальних – бойфренди. Вони мають вільний крій, трохи нагадують чоловічі джинси та створюють невимушений та розслаблений образ.

Серед модних новинок майбутнього сезону 2023 року виділяють широкі джинси з високою посадкою, джинси з обрізаним низом, або які мають розрізі, блискавки та тощо, жіночні штани із дуже низькою талією як у 2000хх роках, та навіть кльош із високою талією.

Часто трапляються випадки, коли жінки обирають джинси, які їм личать за стилем, але помиляються із розміром так, що кінцевий образ виглядає не органічно та являється не зручним. Тож, перед вибором джинсів потрібно правильно визначити свій розмір. Розмірна сітка може відрізнятися в залежності від бренду та стилю одягу, тому перед покупкою важливо визначити свої параметри та порівняти їх із даними виробників. Ось кілька порад, як правильно виміряти розмір джинсів:

  • виміряйте талію навколо найтоншої частини, міряйте по колу та не затягуйте вимірювальну стрічку;
  • виміряйте стегна навколо найширшої частини;
  • враховувайте довжину ноги, виміряйте відстань від талії до підошви ноги.

Після замірів перевірте таблицю розмірів. Кожен бренд має свою власну таблицю розмірів, тому впевніться, що перевірили інформацію від конкретного бренду, перш ніж зробити покупку.

Які джинси обрати навесні 2023 року

Кожна жінка має свою унікальну фігуру, тому важливо вибирати джинси, які відповідають усім особливостям вашого тіла, в незалежності від моди та трендових тенденцій. Для фігури "пісочний годинник" краще обирати джинси зі середньою посадкою, які підкреслять гарний силует. Для фігури "яблуко" оберіть джинси з високою посадкою, вони допоможуть скоректувати фігуру. Для типу "груша" треба обирати джинси із складним кроєм, що робить фігуру візуально більш збалансованою. Для фігури "прямокутник" рекомендується обирати джинси з високою посадкою та додатковими елементами, наприклад, кишенями, які додадуть об'єму в області стегон.

Отже, вибір джинсів залежить від вашої унікальної фігури та вашого персонального стилю. Важливо пам'ятати, що джинси повинні бути зручними та комфортними, а також відповідати вашому розміру. Якщо ви зробите правильний вибір, то покупки стануть улюбленими речами в вашому гардеробі на довгий час.


Забота о ногах: преимущества электрических массажеров для вашего...

Забота о ногах: преимущества электрических массажеров для вашего здоровья

Электрические массажеры для ног стали популярным устройством для здоровья благодаря своей способности обеспечивать расслабление и лечение различных проблем, связанных с опорно-двигательным аппаратом. Они предлагают множество функций, от простого массажа до...

сегодня 11:21

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх