Новости и события » Спорт » Що входить у базовий набір спортсмена-бігуна?

Що входить у базовий набір спортсмена-бігуна?

Що входить у базовий набір спортсмена-бігуна?

Возз'єднання з природою і спорт, що може бути кращим? Справді, пробіжка на свіжому повітрі чудовий варіант відпочинку. Вона допомагає емоційно підтримати себе та зблизитись з природою. Саме тому, це не просто біг по доріжці, але й релакс та користь для всього організму.

Щоб проведений час був дійсно приємним варто мати все необхідне з собою. Ніщо не повинно відволікати вас від бігу по лісовій стежці чи затишному парку. Тому гарна підготовка дійсно має сенс. А використання відповідного екіпірування є найкращим способом захистити себе від непотрібного травмування. Тому ловіть момент з інтернет-магазином "Дикий крам": https://dykyikram.com/ та придбавайте усе необхідне для безпечного та приємного активного відпочинку.

Готуючись до такої спортивної діяльності, слід пам'ятати, що чим менше ви носите, тим швидше можете рухатися. Беріть з собою тільки найнеобхідніші речі, щоб вільно бігти, не нехтуючи своєю безпекою. Нижче розглянемо декілька речей, які будуть в пригоді для тих, хто любить займатися бігом в парку, віддаленою чи сільською місцевістю.

Взуття

Щоб біг приносив користь, не обійтись звичайними кросівками для ходьби. Звертайте увагу на спеціалізоване взуття для бігу, що має:

  • більшу амортизацію;
  • кращу фіксацію стопи та щиколотки;
  • ліпшу підтримку склепіння стопи;
  • міцну, пружину та потиковзку підошву.

Є великий вибір кросівок, призначених для різних поверхонь. Деякі будуть зручними для доріг з гравію чи каміння, або твердих витрамбованих стежок. Інші мають агресивний протектор для зчеплення з вогкою поверхнею.

Що входить у базовий набір спортсмена-бігуна?

Спеціалізований одяг

Одяг для пробіжок виготовляється з синтетичних матеріалів. Він має бути легким та без зайвих швів, щоб уникнути натирання. Виробники пропонують різноманітні набори для будь-якої пори року.

Базовий комплект

Обирайте зручну комбінацію чи готовий комплект: футболки, топи, кофти, штани, легінси шорти, бриджі, велосипедки, тайтси.

Синтетичні водовідштовхувальні матеріали дозволяють тренуватися довше з більшою зручністю. Швидкосохнучі тканини, такі як поліестер та нейлон, забезпечують комфорт під час тренувань. Оскільки, якщо ви потрапите під зливу, одяг швидко висохне.

Вітровка

На випадок непогоди майте з собою легку, вітро- та водонепроникну вітровку.

Було б добре, щоб куртка була з капюшоном, який можна зафіксувати резинкою. Кишені не є обов'язковими, але не будуть зайвими.

Рукавички

Спритність рук не завжди врятує в холодну погоду. Тому непогано мати з собою пару рукавичок, особливо, якщо полюбляєте бігати в прохолодну пору року. Якщо біжите в холодну погоду, подбайте про тепліші печатки. А в час коли розбурхався вітер, достатньо тонкої пари, щоб запобігти обвітрюванню шкіри.

А головне - насолоджуйтесь! Чи то свіжим повітрям, природою, гарною компанією, або вільним часом. Беріть усе необхідне у спортивному магазині та отримуйте задоволення від занять спортом.


История возникновения традиции барбекю

История возникновения традиции барбекю

Традиция приготовления пищи на открытом огне, известная как барбекю, имеет древние корни и восходит к разным культурам и эпохам истории человечества. Сегодня мы узнаем, как уличные барбекю , в качестве социокультурной традиции, развивались и...

сегодня 12:36

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх