Новости и события » Экономика » Кредити для аграрного бізнесу: особливості, переваги

Кредити для аграрного бізнесу: особливості, переваги

Кредити для аграрного бізнесу: особливості, переваги

Час від часу фермери та керівники аграрних підприємств стикаються із необхідністю отримання та використання додаткових коштів. Щоб придбати більше посівного матеріалу, купити добрива або сучасну техніку, варто взяти агрокредит. Це вигідна пропозиція від Банку Львів, розроблена безпосередньо для аграріїв.

Фінансова підтримка у вигляді додаткових коштів знадобиться під час жнив або в інші періоди, коли не вдається уникнути додаткових витрат. Для збільшення обсягів виробництва, запровадження нових технологій та збільшення продуктивності не варто витрачати власні заощадження. Позика дозволить отримати потрібну суму на необхідні потреби та вести успішний бізнес.

Умови та програми підтримки від Банку Львів

В умовах війни через нестабільну економіку та ситуацію в країні в цілому виникає потреба у додаткових коштах. Банк Львів не припиняв підтримку бізнесу навіть у складних умовах, адже саме тепер вона потрібна найбільше. Фінансова установа активно співпрацює з міжнародними компаніями, щоб отримувати якомога більше вигідних кредитів для бізнесу. Наприклад, один із таких надає німецький банк розвитку KFW.

Банк Львів пропонує декілька програм як державної, так і міжнародної підтримки безпосередньо для аграріїв. Наприклад, це кредитування «5-7-9», яке надає сам уряд. Це можливість для маленьких, середніх та великих аграрних підприємств отримати інвестиційні кошти на придбання техніки, оплатити посівний процес або поповнити обігові кошти. Програма також передбачає певну компенсаційну ставку від держави у вигляді зменшеного відсотка.

Банк Львів також активно співпрацює з європейськими установами, тому надає кредит «5-7-9» у поєднанні з «Кешбек від ЄБРР», тобто Європейського банку реконструкції і розвитку. Отримати кешбек можна на придбання інноваційної спеціалізованої техніки, відшкодування надається в розмірі 10-15% в залежності від суми витрат. Такий агрокредит доступний як для підприємств, так і тих, хто займається переробкою фруктів, овочів та іншої продукції.

Чому варто скористатися

Кредитні пропозиції від Банку Львів – це державні та міжнародні програми, які забезпечать підтримку для бізнесу та допоможуть залишатися на плаву у складний для країни час. Серед головних переваг кредитів для агропідприємств варто виділити наступні:

  • гнучкі, вигідні умови. Для кожного замовника розробляють програми з урахуванням специфіки діяльності, сезонності бізнесу та наявних потреб аграріїв. Умови можна адаптувати під фінансові можливості;
  • зменшена ставка за відсотками. Для пропозиції передбачено компенсацію, щоб знизити витрати на погашення позики та підвищити ефективність виробництва;
  • швидке отримання. У Банку Львів завжди оперативно і своєчасно обробляють усі заявки, тому ніколи не затримують схвалення та надання відповіді. Дзвінка від менеджера не доведеться довго чекати.

Діє велика кількість програм грантової і державної підтримки для отримання максимальної вигоди.

"Джерело: Сайт www.banklviv.com"


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх