Новости и события » Культура » Мегахіт на Netflix, який сподобався глядачам!

Мегахіт на Netflix, який сподобався глядачам!

Мегахіт на Netflix, який сподобався глядачам!

Хітовий серіал Netflix досі у ТОП-10 найпопулярніших. Він став сенсацією у всьому світі, а трейлер подивилося понад 6,3 мільйона глядачів! Як ви оцінюєте це виробництво?

Netflix - це величезна платформа стрімінгового відео, яка щороку випускає сотні фільмів та серіалів, найкращі підбірки на сайті https://podobaika.com/ у всіх жанрах. Отримавши славу своїми оригінальними контентами, Netflix став популярним серед глядачів різних смаків і вікових категорій. Одним із найцікавіших аспектів цієї платформи є безліч якісних та захоплюючих творів, які можна знайти серед її асортименту.

Нещодавно на платформі з'явився серіал під назвою «Американське жахіття», який зараз займає сьоме місце серед найпопулярніших серіалів Netflix. Не дивно, що попри минулі дні, постановка все ще викликає масу емоцій – трейлер на YouTube переглянули понад 6,2 мільйона разів! Це фантастичний результат, який виражається в реальному інтересі до виробництва.

Документальний серіал «Американське жахіття» розповідає реальну історію викрадення Деніз Хаскінс та її бойфренда Аарона Куїнна, яке відбулося в березні 2015 року в Валлехо, Каліфорнія.

У ніч з 22 на 23 березня озброєні зловмисники увірвалися в будинок подружжя, зв’язали їх зав’язками та приспали наркотиками. Через кілька годин Деніз звільнили поблизу Сан-Франциско, а Аарона знайшли в машині в Вальехо.

Подружжя повідомило про викрадення в поліцію і вимагало 500 тисяч доларів компенсації. Поліція спочатку не повірила їхнім свідченням, підозрюючи, що вони самі сфабрикували викрадення, щоб вимагати гроші.

Через кілька днів Аарона заарештували та звинуватили в неправдивих свідченнях. Деніз випустили з-під варти, але все ще підозрювали в причетності до злочину.

Справа набула широкого розголосу в ЗМІ та викликала багато резонансів. Деякі люди повірили версії подій Деніз і Аарона, інші вважали, що вони були шахраями.

Зрештою справу передали до суду. У 2017 році з Аарона зняли звинувачення, а Деніз отримала 2,5 мільйона доларів компенсації від міста Вальехо.

«Американське жахіття» заходить за лаштунки справи, показуючи перспективи як Деніз, так і Аарона, а також поліції та громадськості. Постановка також порушує питання, пов’язані з неправдивими звинуваченнями, судовою несправедливістю та медійним самосудом.

Режисером серіалу стала Фелісіті Морріс, яка також написала сценарій. У головних ролях Деніз Хаскінс і Аарон Квінн.

Netflix - це величезна платформа стрімінгового відео, яка щороку випускає сотні фільмів і серіалів у всіх жанрах. Отримавши славу своїми оригінальними контентами, Netflix став популярним серед глядачів різних смаків і вікових категорій. Одним із найцікавіших аспектів цієї платформи є безліч якісних та захоплюючих творів, які можна знайти серед її асортименту.


Як ефективно налаштувати рекламу Google з OVVA

Як ефективно налаштувати рекламу Google з OVVA

В нашому цифровому світі реклама на інтернет-платформах має ключові позиції у просуванні брендів та залученні аудиторії. Однак, просто розмістити оголошення Google реклами та чекати кліентів – це пасивна стратегія, яка навряд дасть ефективний результат....

сегодня 21:17

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх