Новости и события » Hi-Tech » Топ 5 причин, чому не варто відкладати покупку iPad mini 6

Топ 5 причин, чому не варто відкладати покупку iPad mini 6

Топ 5 причин, чому не варто відкладати покупку iPad mini 6

Попри те, що багато хто чекає виходу нового iPad mini 7, за останніми даними він з'явиться нескоро. Тому якщо ви придивляєтеся до покупки компактного планшета від Apple, варто звернути увагу на актуальну модель. У нас є п'ять аргументів, чому варто купити iPad mini 6 вже зараз.

iPad mini 6 залишається найкращим компактним планшетом для рукописного введення

Діагональ 8,3 дюйма - ідеальна для комфортного письма стилусом. На такому екрані зручно робити нотатки та малювати, на відміну від габаритніших планшетів або тим більше смартфонів. Якщо доповнити планшет Apple Pencil і захисною плівкою Paperlike, то відчуття від письма будуть максимально наближені до звичайного паперу. Це найкращий варіант для тих, хто багато пише або малює від руки.

Топ 5 причин, чому не варто відкладати покупку iPad mini 6

Ціна на пристрій уже зараз приваблива, особливо при купівлі з рук

Звичайно, новий iPad mini 6 недешевий. Але навіть якщо замовити iPad в Одесі новим, у деяких ритейлерів уже зараз можна знайти серйозні знижки.

Ну а при купівлі відновлених моделей ціни ще більш приємні. Підбір хорошого екземпляра потребує уваги та часу, але зате вигода буде максимальною.

Багатьом більший і дорожчий iPad просто не потрібен

Модель Pro з екраном 11 або 12,9 дюйма - чудові планшети, але вони набагато дорожчі, а їхні можливості надлишкові, якщо вам не потрібна повна заміна ноутбука. Те саме стосується й iPad Air.

iPad mini 6 компактний, його зручно завжди носити з собою. І для багатьох сценаріїв продуктивності пристрою більш ніж достатньо. Переплачувати за непотрібні функції старших моделей не завжди раціонально.

Якщо ви вже давно хочете купити iPad mini - не варто більше відкладати

Ви вже багато місяців, а то й років придивляєтеся до планшета, але щоразу відкладаєте покупку в очікуванні нової моделі? Якщо за цей час бажання у вас не пропало, значить цей планшет вам дійсно потрібен.

Поточна модель закриває більшість потреб сучасних користувачів. Тож якщо знайшли підхожу пропозицію в каталозі АЛЛО - сміливо беріть, і насолоджуйтеся всіма перевагами цього компактного гаджета.

Раптом iPad mini 6 - це останній мініпланшет від Apple?

Поки це лише припущення, але не можна виключати ймовірність, що iPad mini 6 стане останнім компактним планшетом Apple. Таке вже траплялося з iPhone mini - через невисокий попит бренд припинив їхній випуск.

Якщо компанія згорне цю лінійку, тоді ціна на пристрій залишиться високою ще тривалий час - ритейлери не поспішатимуть позбуватися залишків напередодні виходу нового покоління. Тож купівля гаджета зараз може виявитися ще й непоганою інвестицією.

Не втрачайте час

iPad mini 6 - прекрасний компактний планшет, який можна купити вже зараз за вигідною ціною. Він ідеально підходить як портативний гаджет з великим екраном. При цьому модель набагато доступніша за старші iPad, а її можливостей вистачить для більшості користувачів.

iPad mini 7 вийде ще дуже не скоро, та й взагалі невідомо, чи буде він. Так що сміливо купуйте 6-те покоління - ви не пошкодуєте.


Доля Українського бізнесу в Чехії. Сучасні перспективи

Доля Українського бізнесу в Чехії. Сучасні перспективи

Український бізнес у Чехії: яка його доля? Поки триває воєнний стан, українські підприємства активно розширюють свою присутність за кордоном. Одним із найбільш перспективних напрямків є Чехія. Розглядаючи стан і перспективи бізнесу в цій країні, важливо...

сегодня 14:38

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх