Новости и события » Общество » Липучка – відмінний засіб від мух та молі

Липучка – відмінний засіб від мух та молі

Липучка – відмінний засіб від мух та молі

Стрічка з липкими властивостями, застосовується як ефективний засіб проти різноманітних крилатих шкідників, включно з міллю, різними видами мух, комарів та плодових мушок. Оскільки такі комахи є носіями збудників хвороб та сприяють антисанітарії, їхнє вчасне знищення запобігає контамінації харчів, води та кухонного обладнання, допомагаючи підтримувати чистоту та здоров'я в домашніх умовах.

Більше про липучки від мух - https://agro-him.com.ua/lipuchki-ecostripe-100shtuk

Склад липучки

Склад засобу повністю безпечний для зовнішнього середовища. В ньому немає інсектицидних або шкідливих хімічних речовин.

Цей засіб виготовлений у формі міцного паперу з двостороннім покриттям липкою субстанцією, яка складається з каучуку, мінеральної оливи та каніфолі. Липучка, оброблена статевими феромонами, має підвищену привабливість для шкідників, які літають, посилюючи ефект на значних відстанях. Унікальний склад клейової суміші гарантує стійку адгезію навіть за змінних умов температури та вологості повітря.

Механізм дії

Липка стрічка проти мух діє на основі фізичної затримки комах. Коли муха торкається стрічки, вона не здатна знову злетіти, що призводить до її неодмінної загибелі внаслідок відсутності доступу до води та їжі.

Інструкція із застосування

Упаковану липучку від мух та молі перед застосуванням потрібно 10–20 секунд погріти у долонях. Далі потрібно діяти залежно від різновиду клейкого засобу:

  1. Звичайна клейка стрічка. Треба обережно витягнути її за петлю, трошки прокручуючи.
  2. Кругла та плоска стрічка. Треба просто зняти верхню частину у вигляді захисного шару та наклеїти мухоловку вертикально на поверхню, де багато комах. За потреби можна використовувати для обгортання предметів інтер’єру для підвищення ефективності боротьби з комахами.

Розвішувати приманку бажано у місцях скупчення комах. Достатньо 1-2 штуки на кожні 15 кв. м. Якщо скупчення комах дуже велике, можливо, буде потреба у більшій кількості липучок.

Засіб є хімічно безпечним, нетоксичним. Завдяки цьому його можна використовувати у будь-яких приміщеннях, на всіх об’єктах. Можливе розміщення таких липучок у продуктових магазинах, закладах громадського харчування, на складах, об'єктах харчової промисловості тощо.

У боротьбі з мухами та міллю липка стрічка залишається одним з найефективніших та екологічно безпечних методів. Не вимагаючи використання хімічних речовин, цей метод ефективно контролює популяцію крилатих шкідників в будинку, захищаючи ваше здоров'я та ліквідуючи побутові незручності.


Google: c Android 15 смартфон дольше работает от аккумулятора -...

Google: c Android 15 смартфон дольше работает от аккумулятора - прирост достигает трех часов

Инженеры Google оптимизировали работу спящего режима Android 15, что позволило увеличить время автономной работы в режиме ожидания - на некоторых устройствах прирост достигает трех часов. Об этом рассказали вице-президент по разработке Android Дэвид Бурк и...

сегодня 14:09

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх