Новости и события » Общество » Дитинство в безпеці: благодійний проєкт «Антошки» до Дня захисту дітей-2024

Дитинство в безпеці: благодійний проєкт «Антошки» до Дня захисту дітей-2024

Дитинство в безпеці: благодійний проєкт «Антошки» до Дня захисту дітей-2024

Найперше українські діти потребують зараз безпеки, тож «Антошка» разом з партнером, БФ SavEd, займається дооблаштуванням бомбосховищ у дитячих садочках.

Щороку до Дня захисту дітей "Антошка" готує для своїх маленьких клієнтів щось особливе. Цього року, коли безпека стала для українських дітей та їхніх батьків абсолютним пріоритетом, мережа магазинів "Антошка" реалізує важливий благодійний проект, спрямований на створення захищеного простору для малюків https://antoshka.ua/ua/landing/den_zachystu-2024

Спільно з БФ SavEd, який володіє досвідом та знаннями в цій сфері, "Антошка" збирає кошти на облаштування бомбосховищ у п'яти дитячих садках різних міст України: два в Одесі, два в Миколаєві та одне в Кривому Розі.

Бомбосховище в дитячому садку – це не просто сховище, а справжній "замок", де діти будуть відчувати себе в безпеці, комфорті та навіть зможуть цікаво провести час, навіть якщо над ними літають ракети.

Для цього бомбосховища необхідно обладнати зручними меблями, гарним освітленням, ліхтариками, кулерами, а також яскравими книжками, розвивальними іграми та різноманітними іграшками, щоб перетворити підземний простір на місце, де діти б легко могли провести й не одну годину повітряної тривоги, не відчуваючи стресу.

Щоб зробити це можливим, "Антошка" домовилася з партнерами-постачальниками про те, що частину коштів від продажу певних товарів буде перераховувати на рахунок благодійного фонду.

Такі товари будуть виділені на полицях спеціальними яскравими воблерами, щоб кожен покупець, здійснюючи покупку, знав, що він вносить свій вклад у безпеку українських дітей.

Благодійний проект "Антошки" триватиме з 30 травня по 30 серпня, а його амбасадором стане відома співачка та мама трьох дітей Світлана Тарабарова.

Приєднуйтесь до цієї важливої ініціативи! Адже українські діти, як ніхто інший, заслуговують на безпечне, веселе та щасливе дитинство.

Давайте зробимо все можливе, щоб подарувати їм це відчуття захищеності!

Про компанію "Антошка":

Вже більше 25 років "Антошка" допомагає батькам ростити дітей здоровими, розумними та модними, пропонуючи кращі товари та послуги.

Це унікальний формат магазинів, де можна знайти все для дітей: іграшки, одяг, взуття, харчування, засоби гігієни, меблі.

В "Антошка" є все, що потрібно дітям, і тут вони завжди відчувають себе щасливими!

аntoshka.ua

Insta: antoshka.ua

Fb: antoshcacom

0 800 306 063

Дитинство в безпеці: благодійний проєкт «Антошки» до Дня захисту дітей-2024


 • Тротуарная плитка: свойства, виды и преимущества

  Тротуарная плитка: свойства, виды и преимущества

  Тротуарная плитка давно стала неотъемлемой частью городского ландшафта. Она используется не только для обустройства тротуаров, но и для мощения дворов,...

  4 июля 2024
 • Где лечить зубы в Харькове

  Где лечить зубы в Харькове

  Выбор стоматологии - это важный и ответственный процесс, требующий внимательного подхода и учета множества факторов. Пациенты стремятся найти клинику, которая...

  24 мая 2024
 • Перевод письменного текста

  Перевод письменного текста

  Перевод письменного текста – это процесс перевода текста на другой язык с помощью письменного переноса информации из одного языка на другой с учетом...

  4 мая 2024
 • Как создать сайт для гостиницы или посуточной аренды, бюджет

  Как создать сайт для гостиницы или посуточной аренды, бюджет

  Если вы владеете гостиничным бизнесом или бизнесом по аренде квартир посуточно или только планируете начать подобный бизнес, то у вас вполне резонно возникает...

  16 февраля 2024

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх