Новости и события » Обзоры и статьи » Будівельні панелі цокольні та стінові: призначення і характеристики конструкцій

Будівельні панелі цокольні та стінові: призначення і характеристики конструкцій

Будівельні панелі цокольні та стінові: призначення і характеристики конструкцій

Коли починається процес будівництва будь-якої споруди – житлової чи промислової, важливо використовувати міцні, надійні та високоякісні матеріали та конструкції. Від них буде залежати безпека людей – як будівельників, які працюватимуть на об’єкті, так і тих, хто ним користуватиметься після завершення будівництва.

При зведенні будівель для створення внутрішніх перегородок використовують цокольні панелі, які також підходять для встановлення замість фундаментних блоків. Їх використання прискорює будівельний процес та робить його дещо простішим, оскільки монтаж панелей не такий складний і менш ресурсозатратний.

Які типи панелей використовують у будівництві?

Компанія «Бетон від Ковальської», яка є частиною промислово-будівельної групи «Ковальська», займається виготовленням залізобетонних виробів на новітньому високотехнологічному обладнанні. Завдяки цьому українські споживачі отримують продукцію високої якості з високими показниками надійності та міцності.

Є два типи цокольних та стінових панелей, які випускає компанія:

 • одношарові;
 • тришарові.

У першому випадку виріб являє собою прямокутну панель, поверхня якої зазвичай рівна. Тришарова конструкція виготовляється по принципу сандвіча – між двома залізобетонними шарами «вкладено» теплоізоляційний прошарок із негорючого матеріалу.

Стінові панелі можна використовувати як для опалювальних, так і для неопалювальних будівель незалежно від їх призначення. Довжина виробів 6-12 м, висота – від 0,5 до 1,8 м, а товщина – 0,2-0,4 м.

Особливості виробництва ПБГ Ковальська

Промислово-будівельна група складається з 9 підприємств та 15 цехів, які працюють на новітньому обладнанні від світових брендів. Всі етапи виробництва контролюються, а на кожну партію сировини видається сертифікат, який підтверджує її якість.

Показником затребуваності бетонної та залізобетонної продукції, яку виготовляє компанія, є її використання при будівництві різноманітних будівель у столиці України, де 60% об’єктів зведено з її застосуванням. Серед них житлові комплекси, бізнес-центри, ТРЦ, готелі та інші споруди.

Виробництво орієнтується на європейські стандарти роботи та будівництва, тому займається не лише виготовленням будматеріалів, а й переробкою їх залишків. Це дозволяє працювати економніше та захищати екологію.

Бажаєте придбати продукцію – телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або переходьте в інтернет-магазин і робіть замовлення онлайн.


GeForce RTX 50 анонсируют на CES 2025

GeForce RTX 50 анонсируют на CES 2025

Пока Nvidia зарабатывает миллиарды долларов на ИИ-ускорителях, геймеры всего мира ждут от компании анонса видеокарт нового поколения GeForce RTX 50. Видимо, подождать придется чуть дольше, чем планировалось. Авторитетный инсайдер Kopite7kimi сообщил, что...

сегодня 12:47
 • Тротуарная плитка: свойства, виды и преимущества

  Тротуарная плитка: свойства, виды и преимущества

  Тротуарная плитка давно стала неотъемлемой частью городского ландшафта. Она используется не только для обустройства тротуаров, но и для мощения дворов,...

  4 июля 2024
 • Где лечить зубы в Харькове

  Где лечить зубы в Харькове

  Выбор стоматологии - это важный и ответственный процесс, требующий внимательного подхода и учета множества факторов. Пациенты стремятся найти клинику, которая...

  24 мая 2024
 • Перевод письменного текста

  Перевод письменного текста

  Перевод письменного текста – это процесс перевода текста на другой язык с помощью письменного переноса информации из одного языка на другой с учетом...

  4 мая 2024
 • Как создать сайт для гостиницы или посуточной аренды, бюджет

  Как создать сайт для гостиницы или посуточной аренды, бюджет

  Если вы владеете гостиничным бизнесом или бизнесом по аренде квартир посуточно или только планируете начать подобный бизнес, то у вас вполне резонно возникает...

  16 февраля 2024

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх