Новости и события » Здоровье » 3 найпоширеніші помилки при схудненні

3 найпоширеніші помилки при схудненні

3 найпоширеніші помилки при схудненні

Велика кількість людей бажає зменшити свою вагу і позбутися небажаних об’ємів. Та часто бажаючі скинути зайві кілограми не можуть досягнути запланованого зменшення маси тіла, попри жорсткі дієти та фізичні навантаження.

Відбувається це через незнання елементарних фактів та поширених помилок, які зводять нанівець усі зусилля. Тож слід наголосити на таких загальних помилках в процесі схуднення:

  • Неконтрольована кількість напоїв.
  • Споживання прихованих калорій.
  • Відсутність системного підходу.

Рідкі калорії

Більшість людей жорстоко помиляється, вважаючи, що калорії є тільки в їжі, а в напоях вони відсутні. Особливо калорійними є алкогольні напої. Наприклад, калорії в горілці можуть міститися в кількості від 220 до 250 на 100 гр. в залежності від виробника. До речі, пиво містить приблизно таку саму кількість калорій, як і апельсиновий сік, від 40 ккал/100 гр.

Будь-який напій в процесі схуднення, а також подальшого втримання ваги повинен розглядатися як джерело енергії, оскільки лише чиста вода не має енергетичної цінності.

Результатом такого незнання чи свідомого нехтування є споживання напоїв без контролю за калорійністю, а також безуспішні спроби втамувати спрагу солодкими газованими напоями.

Рекомендується мінімізувати або взагалі відмовитися від споживання таких некорисних та висококалорійних напоїв, замінивши їх негазованою водою з лимоном або зеленим чаєм без цукру.

Приховані калорії

Другою розповсюдженою помилкою є контроль за калорійністю лише основних страв без урахування різноманітних соусів, майонезів, кетчупів, готових спецій тощо. Усі ці харчові продукти містять калорійність складові, такі як цукор, олія та інші жири, білки та вуглеводи. Крім того, такі товари промислового виробництва можуть містити харчові добавки, які стимулюють надмірний апетит і підсвідомо примушують до збільшення порцій їжі.

Також небажаною приправою, крім різних бульйонних кубиків, є звичайна кухонна сіль – найстаріший та найпоширеніший підсилювати смаку. Підсолена страва здається більш смачно і стає досить важко втриматися від добавки. Крім того, сіль затримує рідину в організмі, що зовсім не сприяє схудненню.

Необхідну організму добову норму солі продукти вже містять і немає необхідності в додатковому використанні солі. До того ж смакові рецептори звикають до рівня солоності їжі та з часом перестають реагувати, вимагаючи підвищити рівень солі. Хороша новина полягає в тому, що поступово зменшуючи кількість солі в їжі, можна привчити себе відчувати смак саме продуктів без додаткового підсилення сіллю чи іншими підсилювачами.

3 найпоширеніші помилки при схудненні

Підрахунок калорійності

Рахування калорій, спожитих і витрачених протягом доби, вважається складною і одночасно нудною справою, на яку шкода витрачати час і зусилля. Але без таких підрахунків не можна отримати позитивний результат.

Підраховано, що в середньому жінка, яка не працює фізично, витрачає на добу 2 000 ккал. Таким, чином, для схуднення необхідно збільшити використання енергії, наприклад, шляхом фізичних навантажень. Або ж зменшити калорійність добового раціону, що неможливо здійснити без ретельного підрахунку калорій у стравах та напоях. Необхідно керуватися інформацією на етикетках продуктів харчування та користуватися таблицями калорійності продуктів як в рецептах приготування, так і в мобільних додатках.

Вибір дієти чи дотримання принципів здорового харчування залишається за кожним, хто дійсно намагається схуднути. А знання та уникнення розповсюджених помилок дозволить досягти мети скоріше та з меншими зусиллями.


Страх или вечная молодость: как стареют разные знаки Зодиака

Страх или вечная молодость: как стареют разные знаки Зодиака

Каждый зодиакальный знак по-своему воспринимает вопрос старости. Например, для Раков каждая новая морщинка - целая трагедия, а Овны остаются вечно молодыми, сколько бы там в паспорте ни было. Годы - это наказание или ценный опыт? Астрологи подробнее ...


загрузка...


загрузка...

загрузка...

Актуальные новости Украины на сегодня и последние события в мире 0.0.0.2035868

Вверх