Новости и события » Культура » Топ-8 книжок для розвитку і дозвілля для прохолодних вечорів

Топ-8 книжок для розвитку і дозвілля для прохолодних вечорів

Топ-8 книжок для розвитку і дозвілля для прохолодних вечорів

В прохолодні осінні і зимові вечори частіше хочеться кутатися в теплу ковдру та поринати в світ цікавих книжок з чашкою запашного трав’яного чаю. Тим паче що захоплюючих видань, що змушують читачів переживати радісні чи романтичні почуття разом з головними героями, або, навпаки страшать чи просто допомагають розвиватися, самовдосконалюватися, достатньо. І книжковий інтернет-магазин «Віват» навіть підготував цілі тематичні добірки на будь-який смак. Замовити книжку, що вам сподобалась, можна прямо на сайті, де представлено більше 4000 видань різних жанрів і напрямків. А забрати – в магазинах компанії в Харкові та Львові чи в відділеннях транспортних компаній вашого міста при замовленні з доставкою.

Що почитати для розвитку

Щоб досягати успіху в будь-якій сфері, обов’язково прочитайте наступні видання:

  • «7 звичок високоефективних людей», Стівен Р. Кові. Це один з кращих світових бестселерів, призначених для розвитку особистості, адже було продано понад 15 млн його примірників по всьому світу. Більше того, керівники різних корпорацій рекомендували цю книгу своїм працівникам, і не даремно. В ній описується системний підхід до формулювання власних цілей та приводяться інструменти, що допоможуть їх досягти.
  • «4 ключі до маркетингу послуг», Г. Беквіт. Вам може здатися, що книги з маркетингу повинні читати лише маркетологи чи люди, що працюють в сфері рекламних послуг або розвивають свою справу, але це не так. Знати основи маркетингу потрібно всім, адже так чи інакше, але ми кожен день взаємодіємо з людьми і повинні розуміти, до чого вони тяжіють. А ще повинні вміти продавати свої власні вміння та навички при прийомі на роботу чи побудуванні своєї кар’єри. Одним словом, книга буде корисна всім, тож не втрачайте можливості її прочитати.
  • «Як упорядкувати справи. Мистецтво продуктивності без стресу», Д. Аллен. Девіз нашого часу – встигнути все. Але починаючи жити по цьому принципу, багато людей не витримує напруження і просто вигоряє. Як уникати цієї проблеми, а також зберігати контроль над своїми справами, ви і дізнаєтеся з цієї книги. Цікаво, що автор написав її ще в 2001 році, і вона виявилась настільки популярною, що була опублікована на 30 мов. Кілька років потому він її переглянув і підкорегував, опираючись на результати нових досліджень. Тож сьогодні ви маєте змогу отримати ще більше користі від бестселеру.
  • «Таємна опора. Емоційний зв'язок у житті людини», Л. Петрановська. Це видання одного з кращих сучасних дитячих психологів. І воно вчить батьків вибудовувати відносини зі своїми дітьми таким чином, аби допомогти їм сформувати базову довіру до світу та почуття безпеки. З цими якостями потім вони зможуть подолати будь-які труднощі та прожити щасливе життя.
  • «Емоційний інтелект», Д. Гоулман. Сьогодні все частіше говорять про те, що рівень IQ вже не настільки важливий, як рівень EQ, емоційного інтелекту. А все тому, що людина, яка розуміє свої емоції та емоції оточуючих і при цьому може на них впливати, буде більш успішніша за інших, адже зможе побудувати гарні відносини зі світом. Як саме, читайте в книзі.

Є й інші видання для розвитку особистості, що заслуговують уваги, наприклад: «Словник мови тіла» Дж. Наварро, що допомагає розвивати невербальну комунікацію, чи «Мисли масштабно. Маленькі кроки до великої кар’єри», Г. Лорден. Остання вчить принципам тайм-менеджменту, цілепокладання, вибудовуванню відносин з іншими людьми.

Топ-8 книжок для розвитку і дозвілля для прохолодних вечорів

Що почитати з художньої літератури

В добірці представляємо сучасні книги і книги класиків:

  • «Гордість та упередження», Дж. Остен. Мабуть, культова книга про кохання з захоплюючим сюжетом. Хоча приваблює в ній не лише він, а й безліч цікавих філософських думок, які знайдуть читачі на її сторінках.
  • «Десять тисяч дверей Дженьері», Г. Алікс. Дивовижна книга, що описує подорож крізь час і простір та інші світи, з якими в ній можна познайомитись.
  • «Глибока таємниця», М. Шторм. Захоплююче видання про експедицію археологів, що знаходять на дні африканського озера древнє місто зі скарбами.

Більше книг шукайте на: vivat-book.com.ua.

При замовленні зверніть увагу, що в інтернет-магазині зараз проходить акція «Третя книжка за 1 гривню», яка поширюється на всі книги видавництва «Віват».загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх