Новости и события » Здоровье » Беруші для сну: які бувають та як обрати комфортні, ефективні моделі

Беруші для сну: які бувають та як обрати комфортні, ефективні моделі

Беруші для сну: які бувають та як обрати комфортні, ефективні моделі

Нам всім необхідно гарно спати. І не тільки тому, що не висипаючись, ми стаємо роздратованими та неуважними. Річ у тім, що основна функція сну – відновлення. І відновлювальні процеси вві сні протікають в усіх органах і системах організму. Більше того, уві сні синтезується ряд гормонів, необхідних для підтримання нашого здоров’я та молодості. Вчені навіть дають рекомендації щодо того, коли краще лягати спати (а це близько 22.00–23.00), щоб бути в формі. Проблема лише в тому, що їхніх рекомендацій не завжди вдається дотримуватись з причин, які від нас не залежать.

Галас, звуки проїжджаючих автомобілів за вікном, гучні розмови сусідів чи телевізор, що працює за стінкою – ось основні проблеми, через які більшість людей не може заснути вчасно. Втім медики говорять, що ці складнощі можна вирішити. Все, що для цього необхідно – купити беруші для сну. Це спеціальні пристосування (вушні затички), що поміщаються в слухові ходи і повністю відсікають шум ззовні.

Беруші: види та особливості

В компанії «Слухові апарати» пропонуються беруші в асортименті. Ви можете замовити:

  • Одноразові вироби. Це бюджетні матеріали, виготовлені із поліпропілену, воску. Вони вставляються в вухо, після чого самі розправляються (поліпропілен) чи приймають потрібну форму під дією тепла від тіла. При цьому ви можете обрати їх не лише з урахуванням матеріалу виготовлення, а й форми (є овальні, круглі беруші чи беруші у вигляді грибків). Ще один момент – комплектація. Так, можна придбати одну пару в упаковці чи декілька. Більше того, в магазині навіть є набори з контейнерами для зберігання аксесуарів.
  • Багаторазові. Вони виготовляються з матеріалів, які не бояться постійного догляду (беруші потрібно регулярно чистити від накопиченої сірки). Основні матеріали виготовлення: поліуретан, термопластик, гіпоалергенний силікон, віск та бавовна тощо.
  • Індивідуальні. Це ідеальний варіант для тих, хто ніяк не може підібрати для себе гарні беруші (такі, щоб не тисли, щоб в них було комфортно спати). Індивідуальні аксесуари виготовляються по вушним зліпкам. Тобто людина приходить до фахівця, той за допомогою спеціального шприца з обмежувачем вводить в слуховий канал отопластичну масу, а після її затвердіння виймає відбиток і відправляє його в лабораторію. Там за допомогою сучасних 3D технологій спеціально під нього виготовляють беруші, які потім підходять людині ідеально. Вони комфортні, краще захищають від шуму, адже в точності повторюють форму слухових каналів. Крім того, такі моделі за допомогою спеціальних фільтрів можуть пригнічувати непотрібні звуки і пропускати важливі. Наприклад, щоб людина почула сигнал телефону чи будильника.

Зверніть увагу, що крім беруш для сну в інтернет-магазині компанії ви також можете замовити беруші для плавання, для стрільби, для польотів (вони захищають від перепадів тиску при зміні висоти), для роботи. Останні призначені для людей, які працюють на підприємствах з підвищеним рівнем шуму чи на будівництві та хочуть зберегти свій слух та здоров’я.


Вакцинация и смертность от ковида в России. Что говорят цифры

Вакцинация и смертность от ковида в России. Что говорят цифры

Низкие темпы вакцинации от коронавируса привели к резкому росту смертности в РФ. Только к концу 2021 года в ряде областей удалось привить 60% населения. Но почему смертей от COVID-19 там меньше не стало? Избыточная смертность в России за два года пандемии...

сегодня 05:14

загрузка...


загрузка...

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх