Новости и события » Здоровье » «Люменіс», або де зробити лазерну епіляцію

«Люменіс», або де зробити лазерну епіляцію

«Люменіс», або де зробити лазерну епіляцію

Якщо ви шукаєте, де зробити лазерну епіляцію в Києві, зверніть особливу увагу на клініку «Люменіс». В ній надається широкий спектр послуг з лазерної епіляції та косметології, і на деякі з них, до речі, зараз діють привабливі акційні пропозиції. Так, в період з 8 по 31 липня цього року ви можете зробити лазерну епіляцію зони бікіні тут за ціною всього 599 грн. Акційна пропозиція діє в усіх центрах мережі клінік. Щоб обрати ту, що розташована ближче до вас, переходьте на сторінку Люменіс Контакти за посиланням. А для того, щоб знайти кращий час прийому, зателефонуйте попередньо по одному з телефонів обраної вами клініки та запишіться на зустріч з лікарем.

Чому саме «Люменіс»

Lumenis – це міжнародна мережа клінік лазерної епіляції та косметології. Вона надає якісні послуги, що підтверджується відповідними сертифікатами (ознайомитися з ними ви можете на сайті).

Більше того:

  • В клініках використовуються апарати однойменної американо-ізраїльської компанії, яка є одним зі світових лідерів в сфері лазерних технологій. Всі апарати пройшли клінічні випробування та мають європейські сертифікати якості. Слід також зазначити, що вони щодня доводять свою ефективність, про що свідчать відгуки задоволених клієнтів мережі «Люменіс».
  • На послуги лазерної епіляції встановлені привабливі ціни. Наприклад, епіляція ніг повністю коштує 1540 грн. Тривалість процедури – 60 хвилин.
  • В компанії цінять індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тут обов’язково проконсультують, допоможуть підібрати максимально ефективний саме в вашому випадку апарат. За потреби зроблять знеболювання.

Зверніть увагу, що лазерне видалення небажаного волосся не викликає негативних наслідків, наприклад, подразнень шкіри чи алергічних реакцій. Більше того, зважаючи на те, що в клініках «Люменіс» воно проводиться досвідченими спеціалістами, лікарями, після процедур також не буває опіків.

«Люменіс», або де зробити лазерну епіляцію

Які ще послуги надаються в клініках

Крім лазерної епіляції в клініках мережі ви також можете замовити послуги:

  • Масажу тіла. Доступні: класичний, антицелюлітний, лімфодренажний, вакуумний, спортивний, медовий тощо.
  • Апаратної косметології обличчя і тіла. Можна зробити корекцію фігури, блефаропластику, мезотерапію, ультразвукову чистку обличчя тощо.
  • Лазерної косметології. Можливе омолодження, видалення рубців, пігментних п’ятен, лікування алопеції.
  • Ручної та ін’єкційної косметології обличчя та тіла.

Зверніть увагу, що останнім часом в клініках з’явились і нові послуги, а саме: ультразвукова діагностика, педіатрія, дерматологія, подологія тощо.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх