Новости и события » Hi-Tech » Новий iPhone 14 вже доступний до предзамовлення

Новий iPhone 14 вже доступний до предзамовлення

Новий iPhone 14 вже доступний до предзамовлення

Осінь - традиційна для компанії Apple пора презентацій нових продуктів. Кожен вихід новинок від Apple супроводжують чутки, припущення та надії фанатів бренду. Так днями відбулася радісна подія - широкій публіці був представлений новий iPhone 14 (з модельним рядом базовий, Plus, Pro, Pro Max). Запропоновані розширені моделі базової версії телефону отримали прекрасний багатофункціональний апгрейд. Попри те, що новинка тільки вийшла, айфон 14 ціна про передзамовленню в магазинах України вже відома. Варто відмітити, що від виробництва зменшеної серії Mini компанія відмовилася через низький попит. Технічні характеристики та нововведення представлених моделей 2022 роки детальніше будуть розглянуті нижче.

Зовнішній вигляд та дизайн iPhone 14

Зовнішній вигляд практично повністю залишився ідентичним попередній серії. І це не є дивним, адже він так сильно припав до смаку користувачам. Зміни торкнулися лише деяких деталей. Наприклад, на додаток до класичних кольорів з'явилися нові: Blue, Purple і Product Red. Задня панель Айфон 14 і Айфон Плюс має глянсову поверхню, а моделі Про і Про Мах - матову.

Новий екран Айфону 14

Кардинальним змінам екран не піддався, проте деякі нововведення все ж відбулися. Pro моделі, як і чекали користувачі, втратили верхню темну ділянку екрану, яка в інших моделях ніяк не використовувалася. Невеликий овальний виріз тепер займає функція Face ID та камера. Цю зміну зовнішнього вигляду фанати бренда чекали давно, тому вони мали дуже зрадіти. За іншими параметрами усі зручності і переваги збереглися: діагональ 6,1 і 6,7 дюймів, деталізація, соковиті і яскраві кольори завдяки технологіям OLED і Retina, щільність пікселів 460 точок на дюйм у базовій моделі. При такому розмірі, якості зображення, а також чутливому тачскріну телефон можна повноцінно використати для перегляду фільмів та ігор.

Новий iPhone 14 вже доступний до предзамовлення

Зміни технічних характеристик

Базова модель і модель Plus тепер працюють на процесорі А15, а моделі Pro на А16 Bionic. Відповідно до збільшення потужності процесора збільшилася і оперативна пам'ять (6Гб і 8 Гб). Місткість акумулятора також вдалося збільшити без видимих змін ваги і розміру пристрою. Заявлено, що новий телефон може тримати заряд до 24 годин. При цьому є можливість переглядати відео впродовж 20 годин і аудіо впродовж 80. Внутрішній устрій телефону змінений так, щоб не допускати перегрівання та збільшити термін служби батареї. Новий айфон є забезпеченим гіроскопом з високим діапазоном динаміки, а також подвійним датчиком зовнішнього освітлення.

Поліпшення камери і якості зйомки

Довгожданим оновленням можна вважати поліпшення якості оптики - підвищена чутливість і здатність матриці уловлювати світло, що дає можливість отримувати якісніші знімки при значно гіршому освітленні. Завдяки автофокусу фронтальної камери стало можливим розпізнавання користувача навіть у темряві. Був оновлений сенсор основної камери, а також покращена якість зуму. Зйомка відео у форматі 4К завдяки цим нововведенням набула характер професійною.

Нові довгоочікувані телефони від Apple 14 серії вже стали предметом бажання багатьох користувачів. Ці пристрої, завдяки усім нововведенням та традиційним функціям, здатні замінити багато гаджетів як для роботи, так і для розваг.


ЖК Софія Резиденс від Мартинова: Ідеальне місце для вашого нового...

ЖК "Софія Резиденс" від Мартинова: Ідеальне місце для вашого нового дому

Придбання квартири – це значущий крок у житті кожної людини. Важливо, щоб новий дім відповідав усім вашим очікуванням та бажанням: від розташування та інфраструктури до якості будівництва та дизайну. ЖК "Софія Резиденс" від забудовника Мартинова –...

сегодня 10:32

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх