Новости и события » Культура » 5 ювелірних трендів осені 2022

5 ювелірних трендів осені 2022

5 ювелірних трендів осені 2022

Цього сезону залишається мода на мінімалізм. Змінюються лише форми й методи презентації звичних ювелірних прикрас. Достатньо надягнути класичний золотий браслет, доповнивши його кількома такими ж виробами, або роз’ємне фалангове кільце, аби по-новому розкрити образ.

Екскурс до модних ювелірних тенденцій 2022 року

Життя триває, попри складні реалії. Тож прикраси - гарна можливість показати себе. У цьому сезоні варто приділити увагу:

 • сережкам, підвіскам і кільцям з перлинами;
 • масивним ланцюгам і чокерам з дорогоцінних металів;
 • кільцям з дорогоцінним камінням і фаланговим моделям;
 • масивним сережкам і кафам.

Якщо зануритися глибше, то не варто забувати про колір року. Цієї осені ним став Very Peri. Цей відтінок поєднує в собі глибину бузкового кольору, екстравагантність червоного й насиченість синього. Тому власниці ювелірних прикрас, інкрустованих танзанітом і аметистом, мають змогу проявити себе.

Ювелірні прикраси з перлами

Тепер сережки з білосніжними перлинами не вважаються прерогативою жінок у солідному віці. Чим камінь неохайніший, тим краще. Йдеться саме про барокову стилізацію.

Доповнити вишукану нитку з перлин можна масивним золотим ланцюгом. Ефектний вигляд мають кафи з маленькими білими каменями й каблучки з подібною інкрустацією. Останні навіть здатні повністю замінити стандартну обручку. Колір перлів не обов’язково має бути білим.

Масивні ланцюги й короткі кольє

Цієї осені варто подивитися в сторону багатошаровості. Тендітний чокер можна комбінувати з масивним ланцюгом. Головне, аби прикраси мали різну довжину. Немає заборони на поєднання різних металів. Стилістика може простежуватися не лише на шиї. Так, ланцюги перебралися на паски, сумочки й інші аксесуари.

Кільця з камінням й фалангові моделі

Правило, котре раніше обмежувало поєднання 3-х кілець, повністю кануло в лету. Те саме стосується ніжної пам’ятної обручки, яка самотньо красується на безіменному пальці. В пріоритеті - комплекти з кількох каблучок. Надягаються вони не лише традиційним методом, але й на фаланги.

Придивіться до кілець з інкрустацією мерехтливим кубічним оксидом цирконію, діамантами, синтетичними кристалами. Кільце-солітер все ще займає лідерську позицію.

Помітні кафи й масивні сережки

Кафи з’являються не лише на вечірніх світських заходах, але й в повсякденних образах. Доповніть таку прикрасу об’ємним светром, джинсами, білими кросівками й тренчем, аби отримати яскравий і актуальний образ на осінь. Кафи гармонійно поєднуються з мініатюрними пусетами або конго.

Не відкладайте в сторону масивні сережки-підвіски, трансформери. Всі вони також в тренді. Тільки-от інкрустація повинна бути відповідною. Варто відмовитися від пір’я, монет і пензлів в оздобленні.

Отже, виглядати красиво й стильно - легко. Особливо, коли мода йде назустріч жінкам і більше не диктує свої правила.


Christmas mood. Рождественский венок - главный атрибут праздника

Christmas mood. Рождественский венок - главный атрибут праздника

Рождество - излюбленный праздник европейцев. Приближение торжеств ощущается уже в ноябре: зажигается праздничная иллюминация, преображаются витрины, а из кофеен все отчетливей доносятся заманчивые ароматы свежей выпечки и пряного глинтвейна. Еще немного, и...

сегодня 22:09
 • Куда пойти на выходных в Киеве?

  Куда пойти на выходных в Киеве?

  Многие из нас не сильно любят осень и зиму лишь потому, что в это время года обычно пасмурно, становится значительно холоднее и кажется, что кроме как дома и...

  30 ноября 2022
 • История украинской гривны

  История украинской гривны

  Гривна является официальной валютой в Украине, и она имеет богатую историю. Это название происходит от слова, которое во времена Киевской Руси обозначало...

  19 ноября 2022
 • Дизайнерский ремонт квартиры – что это такое?

  Дизайнерский ремонт квартиры – что это такое?

  В современном мире многие люди предпочитают заказывать дизайнерский ремонт квартиры , вместо обычного, чтобы передать свой вкус и стиль через интерьер....

  14 ноября 2022
 • Независимая оценка земли в Украине

  Независимая оценка земли в Украине

  Оценка земли – это довольно распространенная процедура, которая позволяет определить стоимость того или иного земельного участка. В каких ситуациях необходимо...

  21 октября 2022

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх