Новости и события » Культура » 5 ювелірних трендів осені 2022

5 ювелірних трендів осені 2022

5 ювелірних трендів осені 2022

Цього сезону залишається мода на мінімалізм. Змінюються лише форми й методи презентації звичних ювелірних прикрас. Достатньо надягнути класичний золотий браслет, доповнивши його кількома такими ж виробами, або роз’ємне фалангове кільце, аби по-новому розкрити образ.

Екскурс до модних ювелірних тенденцій 2022 року

Життя триває, попри складні реалії. Тож прикраси - гарна можливість показати себе. У цьому сезоні варто приділити увагу:

  • сережкам, підвіскам і кільцям з перлинами;
  • масивним ланцюгам і чокерам з дорогоцінних металів;
  • кільцям з дорогоцінним камінням і фаланговим моделям;
  • масивним сережкам і кафам.

Якщо зануритися глибше, то не варто забувати про колір року. Цієї осені ним став Very Peri. Цей відтінок поєднує в собі глибину бузкового кольору, екстравагантність червоного й насиченість синього. Тому власниці ювелірних прикрас, інкрустованих танзанітом і аметистом, мають змогу проявити себе.

Ювелірні прикраси з перлами

Тепер сережки з білосніжними перлинами не вважаються прерогативою жінок у солідному віці. Чим камінь неохайніший, тим краще. Йдеться саме про барокову стилізацію.

Доповнити вишукану нитку з перлин можна масивним золотим ланцюгом. Ефектний вигляд мають кафи з маленькими білими каменями й каблучки з подібною інкрустацією. Останні навіть здатні повністю замінити стандартну обручку. Колір перлів не обов’язково має бути білим.

Масивні ланцюги й короткі кольє

Цієї осені варто подивитися в сторону багатошаровості. Тендітний чокер можна комбінувати з масивним ланцюгом. Головне, аби прикраси мали різну довжину. Немає заборони на поєднання різних металів. Стилістика може простежуватися не лише на шиї. Так, ланцюги перебралися на паски, сумочки й інші аксесуари.

Кільця з камінням й фалангові моделі

Правило, котре раніше обмежувало поєднання 3-х кілець, повністю кануло в лету. Те саме стосується ніжної пам’ятної обручки, яка самотньо красується на безіменному пальці. В пріоритеті - комплекти з кількох каблучок. Надягаються вони не лише традиційним методом, але й на фаланги.

Придивіться до кілець з інкрустацією мерехтливим кубічним оксидом цирконію, діамантами, синтетичними кристалами. Кільце-солітер все ще займає лідерську позицію.

Помітні кафи й масивні сережки

Кафи з’являються не лише на вечірніх світських заходах, але й в повсякденних образах. Доповніть таку прикрасу об’ємним светром, джинсами, білими кросівками й тренчем, аби отримати яскравий і актуальний образ на осінь. Кафи гармонійно поєднуються з мініатюрними пусетами або конго.

Не відкладайте в сторону масивні сережки-підвіски, трансформери. Всі вони також в тренді. Тільки-от інкрустація повинна бути відповідною. Варто відмовитися від пір’я, монет і пензлів в оздобленні.

Отже, виглядати красиво й стильно - легко. Особливо, коли мода йде назустріч жінкам і більше не диктує свої правила.


Промышленный сепаратор нефти. Все про нефтеуловители

Промышленный сепаратор нефти. Все про нефтеуловители

Промышленный сепаратор нефти - это устройство, предназначенное для разделения нефтяных жидкостей на компоненты различной плотности. Основное его применение – это в области нефтегазовой промышленности, где происходит добыча, транспортировка и переработка...

сегодня 13:44

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх