Новости и события » Экономика » Безпечне для довкілля пакування майбутнього

Безпечне для довкілля пакування майбутнього

Безпечне для довкілля пакування майбутнього

З того часу, коли промислова революція назавжди змінила наш світ, люди почали замислюватися про наслідки, які вона принесла довкіллю. Продукції різного побутового та не лише призначення ставало дедалі більше, та її треба будо якось запаковувати. Спочатку для упаковки люди використовували папір, що призвело до різкого скорочення кількості дерев у лісах. У бажанні зберегти ліс шведський інженер створив перший поліетиленовий пакет, але згодом це обернулося ще більш руйнівним для природи ефектом. Розуміючи це, люди почали шукати способи виготовити екологічне пакування замість поліетиленових пакетів і їм це вдалося. Великий виробник упаковки wellpacks com ua зазначає, що зараз попит на безпечні для екології товари, зокрема, біорозкладні пакети, через їхню нинішню доступність, зріс у кілька разів.

Що таке біорозкладний пакет і чим він кращий за поліетиленовий

Головна перевага біорозкладних пакетів – термін їхнього розпаду. На відміну від звичайних поліетиленових пакетів, які можуть лежати у землі та отруювати її десятиліттями, вони здатні розкладатися протягом півроку, а деякі їхні види навіть швидше. Розпад відбувається за рахунок процесів у природному середовищі. До нього призводить дія ультрафіолету, вологості, а також діяльність бактерій та грибків. Існує кілька міжнародних стандартів, згідно яких біо пакети, у залежності від їх типу, при утилізації рекомендують або закопувати у землю або поміщати в компостні ями з дотриманням необхідних умов.

З чого і як роблять безпечні для екології пакети

Біорозкладні пакети роблять із природної відновлюваної сировини. В основному виробники використовують крохмаль кукурудзи. Також можна зустріти пакети з крохмалю картоплі чи рису. З крохмалю за допомогою високотехнологічного обладнання одержують гранули, які при дії температури перетворюються на тягучу масу, з якої тягнуть плівку. За допомогою такої технології отримують полотно, аналогічне поліетилену. З нього можна зробити пакети різних типів: пакети - майки, рулонні, з вирубаною ручкою, пакети для сміття і т. д. Готові пакети на вигляд нічим не відрізняються від звичних всім поліетиленових. Вони приємні на дотик, не накопичують статичну електрику та відповідають усім експлуатаційним вимогам.

Особливості використання біорозкладних пакетів

Такий тип матеріалу добре підходить для виготовлення одноразової упаковки. Через те, що він досить швидко розкладається, не рекомендується виготовляти з нього елементи для багаторазового використання. Також не рекомендується зберігати продукти харчування в таких пакетах довгий час. У всьому іншому, біологічні пакети є відмінною альтернативою поліетиленовій сировині.

Альтернативні технології, що дозволяють замінювати похідні нафти та деревини при виробництві пакувальних товарів зараз широко застосовуються. Їх популярність можна пояснити гострою потребою зберегти чистоту навколишнього середовища. Здорове майбутнє нашої планети стоїть за розумним споживанням її ресурсів та розумною утилізацією відходів, яких з кожним днем людство виробляє дедалі більше.


Як ефективно налаштувати рекламу Google з OVVA

Як ефективно налаштувати рекламу Google з OVVA

В нашому цифровому світі реклама на інтернет-платформах має ключові позиції у просуванні брендів та залученні аудиторії. Однак, просто розмістити оголошення Google реклами та чекати кліентів – це пасивна стратегія, яка навряд дасть ефективний результат....

сегодня 21:17

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх