Новости и события » Общество » Чи можна позбутися мух в домі самостійно

Чи можна позбутися мух в домі самостійно

Чи можна позбутися мух в домі самостійно

Кімнатні мухи вважаються найпоширенішими і найнебезпечнішими шкідниками. Вони небезпечні тим, що переносять збудників кишкових інфекцій і яйця глистів. Коли вони літають і сідають на їжу, вони можуть заразити її, і, відповідно, людину, яка її з'їсть. Якщо у будинку завелися мухи, це може стати великою проблемою. Треба обов'язково зайнятися тим, щоб вивести їх якнайскоріше.

Замовити такі послуги, як дератизація дезінсекція дезінфекція та стерилізація приміщення у професіоналів завжди краще, але все ж таки цікаво, чи можна позбутися шкідників самостійно. Про це ми поговоримо сьогодні.

Перший засіб боротьби з мухами - пастки у вигляді липких стрічок, які розвішуються під стелею. Запах приваблює мух, вони сідають на стрічку, прилипають і не можуть вибратися. Зазвичай такі стрічки купують у господарських магазинах, але їх можна зробити і самому. Для цього треба взяти каніфоль, льняну або касторову олію, мед та гліцерин. Рецепт приготування такої приманки дуже простий. Каніфоль треба розчинити на водяній бані, після чого додати до неї усі інші інгредієнти. Готову суміш нанести на смужку з щільного паперу та повісити. Мінусом такої приманки можна назвати не дуже привабливий зовнішній вигляд, а також ризик ненароком вимазати в ній своє волосся.

Наступний спосіб - солодка приманка. Щоб зробити її, треба узяти пластикову пляшку і розрізати її навпіл. Далі наповнити зрізану частину варенням, медом, соком і вставити в неї іншу частину горлом вниз. Принцип дії такий - муха залітає через вузьке горло на запах солодощів і не може вибратися назад. Схожим чином діятиме і пастка, наповнена оцтом. Мух відлякують деякі запахи. Можна узяти ефірну олію м'яти, гвоздики, евкаліпта або лаванди, додати декілька її крапель у воду і розбризкати цю суміш по кімнаті. Мінус цього способу - мухи пропадають рівно до того моменту, поки в кімнаті відчувається запах.

Народні методи боротьби з мухами припускають використання деяких трав та спецій. У місцях скупчення шкідників рекомендують розкласти пижму звичайну, чорний перець, евкаліпт, полин, черемху або лаванду. Також можна взяти яблуко і встромити у нього декілька квіточок сушеної гвоздики. Яблучний сік змочуватиме гвоздику, від чого вона виділятиме сильних аромат, що відлякує мух.

Сучасна промисловість дає нам більш радикальні засоби боротьби у вигляді спеціальних порошків та рідин. Отруту можна розсипати або налити у неглибокі ємності або натерти нею поверхні. Застосовуючи цей засіб треба подумати про те, щоб отрута була недоступна для дітей і домашніх тварин.

Мухи у будинку - дуже неприємне явище, позбавитися від якого самостійно не просто. По можливості з самого початку треба перешкоджати його появі. Для цього намагайтеся тримати кухню в чистоті, вчасно виносити сміття, повісити анти москітні сітки на вікна і не тримати вхідні двері відкритими довгий час.


Промышленный сепаратор нефти. Все про нефтеуловители

Промышленный сепаратор нефти. Все про нефтеуловители

Промышленный сепаратор нефти - это устройство, предназначенное для разделения нефтяных жидкостей на компоненты различной плотности. Основное его применение – это в области нефтегазовой промышленности, где происходит добыча, транспортировка и переработка...

сегодня 13:44

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх