Новости и события » Культура » Як прикрасити оселю на Великдень

Як прикрасити оселю на Великдень

Як прикрасити оселю на Великдень

Великдень - це найбільше і найважливіше свято для християн, яке сповнює світлом, надією на вірою у все найкраще. Кожна сім`я у цей день намагається зібратися разом та провести час у злагоді та любові. Окрім традиційних елементів святкування, таких як писанки та кулічі, в оселях дуже розповсюджений також особливий декор із живих квітів. Разом з https://lorashen.ua/shop-pasha/ ми дізнаємось, які саме квіти добре личать цьому святу та чому.

Салони флористики до цього дня пропонують особливі букети та вінки, що мають певний символізм та значення для створення святкової атмосфери. Наприклад, лілії - це символ чистоти, невинності та духовності, їх часто використовують у букетах до Великодня. Окрім зовнішнього вигляду, треба враховувати и певні особливості рослин, а саме: лілії мають дуже специфічний та доволі сильний аромат, що може сподобатись не всім, а для осіб, що мають проявлення алергії, вони взагалі можуть стати великою проблемою. Якщо ви плануєте зустрічати гостей, краще обрати більш нейтральні за запахом квіти.

Нарциси – це гарні квіти, які дуже популярні у Великодні свята, тому що саме в цей період настає пік їх цвітіння. Навесні вони розцвітають одними із перших, тому мають символіку, пов`язану із новим життям, відродженням та вічною красою. Іриси, як символ мудрості, розуму та незалежності, можуть використовуватися в букетах до Великодня для відчуття спокою та гармонії. Якщо у букет додати ромашки, він отримає нотки вірності та скромності. Також у Великодніх композиціях часто використовують фіалки та тюльпани. Підкреслити красу та настрій квітів можна за допомогою гарного листя та сухоцвітів. Важливу роль у символіці композиції відіграє колір. Великодню, як світлому святу, пасують світлі на ніжні кольори: білий, рожевий, жовтий.

При замовленні квітів потрібно зазделегідь обов`язково дізнатися, яким чином продавець зберігає та транспортує квіти, тому що їм потрібен особливий мікроклімат, та від його дотримання напряму залежить якість рослин. Щоб композиція простояла довше, треба обирати свіжі квіти за певними ознаками:

  • свіжий та приємний запах;
  • насичені кольори;
  • пружні та еластичні стеблі;
  • свіже, яскравого кольору листя.

Окрім навичок обирати свіжі рослини, важливо вміти зберігати їх гарними якомога довше. Ось кілька порад для цього:

  • обирайте вазу за розміром (квіти не повинні повністю бути у воді);
  • використовуйте свіжу прохолодну воду та змінюйте її кожен день;
  • підріжте стеблі під кутом 45 градусів, що збільшити площину поглинання вологи;
  • уникайте впливу прямих сонячних промінів та джерел тепла.

Великодній декор у домі – важлива частина підготовчого процесу, що може створити унікальну святкову атмосферу, яка буде на радість мешканцям приміщення та їх гостям. Створити гармонійний букет можна самостійно, опираючись на описані віще поради, або замовити у спеціалізованому салоні готові підібрані флористом композиції.

Як прикрасити оселю на Великдень


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх