Новости и события » Здоровье » 7 дієвих порад щодо правильного харчування на кожен день

7 дієвих порад щодо правильного харчування на кожен день

7 дієвих порад щодо правильного харчування на кожен день

Ми продовжуємо гайди з правильного харчування, і на сьогоднішній день розбираємося, як перейти на ПП-меню, які елементарні звички можуть у цьому посприяти і що потрібно їсти, для того, щоб бути стрункішим і відчувати себе легше. Почнемо з головних визначень.

Ключові принципи

Здоровий план потребує конкретних регулярних дій і старань на початкових стадіях. ПП ґрунтується на 3-х принципах, зумовлених обґрунтуванням цього типу раціону:

  1. Харчуйтеся різноманітно.
  2. Контроль калорій і баланс БЖУ.
  3. Дотримуйтеся обраної дієти щодня.

Із впровадженням ПП вам необхідно буде заповнювати харчовий щоденник і використовувати калькулятор калорій. З часом потреба в цьому зникне, ви будете фахівцем у продуктах, які використовуєте щодня.

Ми радимо регулярно заповнювати щоденник харчування, для того щоб помітити, як ви в силах пристосувати власну програму для того, щоб досягти поставлених завдань, а крім того простежувати відгук вашого організму. Ви зможете розкрити перелік продуктів у будь-який момент і з'ясувати, від чого ж ви повнішаєте, що породжує переїдання або сприяє схудненню.

7 дієвих порад щодо правильного харчування на кожен день

Рекомендації для регулярного дотримання

Розділіть продукти та зменшіть розмір порцій. Це найлегший метод переключитися на здоровий раціон без перерви. Ваше тіло не відчуває голоду, а отже, тягу до шкідливих продуктів можна без зусиль побороти.

Замініть прості вуглеводи складними вуглеводами. Не довіряйте домислу щодо того, що за відсутності цукерок, шоколаду, десертів, кави з молоком і цукром ваш розум стане сповільнюватися. У кашах, макаронах із твердих сортів пшениці та свіжих фруктах достатньо енергії для найважчих інтелектуальних питань. Найголовніше, не забудьте розраховувати калорії.

Не їжте в русі. У разі якщо ви врівноважуєте себе на межі споживання калорій, одна булочка або фітнес-батончик мають всі шанси обнулити зусилля зі зменшення ваги або самопочуття. Інтуїтивно ми не сприймаємо перекуси як повноцінну їжу, і незабаром організм знову стане вимагати їжі.

Випивайте велику кількість очищеної води. Очевидна рекомендація, ми усвідомлюємо, однак під час роботи опалення чи кондиціонера, ваша шкіра стане втрачати вологу більшою мірою, горло пересохне, а ваш підступний організм зажадає вуглеводних напоїв. Йому недобре - то холодно, то жарко - і йому хочеться дофаміну. Зупиніть свій вибір на чистій воді - ви розумітимете, що ваше бажання минуло, а також зламаєте власний потяг не дотриматися дієти, випивши лате.

7 дієвих порад щодо правильного харчування на кожен день

Однак не пийте, коли їсте і постарайтеся не запивати їжу. Ви поглинайте більше, ніж розраховували, а також пізніше відчуєте себе ситним, внаслідок того що вода розтягує слизовий шар шлунка. Випивайте за 15-20 хв. до їди, для того щоб зменшити масу.

Їжте білок. Вечеря повинна складатися з легкозасвоюваних білків (рибка, курочка, індичка, кефір) і свіжих зелених овочів. Доти, доки ви не "переборщите" з вуглеводами протягом дня, ви зможете з'їсти будь-який салат із "відповідними" калоріями ввечері.

У разі якщо ви ще не уявляєте, з чого ж почати або як гарантувати собі різноманітну їжу, для вас є готові рішення. Експерти FoodEx щодня розробляють різні лінійки продуктів харчування. Корисний раціон знаходиться в залежності від ваших цілей і вашої початкової точки для рішення змінити власне меню. Ми вирахували поживність кожної страви. Усі без винятку страви сервіруються в персональних контейнерах і готуються до кожного прийому їжі. Однак найголовніше - це структура меню. Щодня ви будете їсти апетитну та різнорідну їжу.


Технологія встановлення бетонних кілець для криниць: етапи та...

Технологія встановлення бетонних кілець для криниць: етапи та необхідні інструменти

Встановлення криниці на власній ділянці – це не тільки практичне рішення для забезпечення водою, але й важлива частина облаштування приватного будинку чи дачі. Процес встановлення бетонних кілець для криниці потребує детального підходу та розуміння основних...

сегодня 16:27

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх