Новости и события » Спорт » Давида Тодуа - нове лице російського футболу

Давида Тодуа - нове лице російського футболу

Давида Тодуа - нове лице російського футболу

Найпопулярніший вид спорту в Росії – футбол. Він збирає перед екранами мільйони глядачів різного віку. Давид Тодва як нове обличчя російського футболу вже привертає до себе дедалі більшу увагу публіки. Багато хто хоче дізнатися більше про життя нової спортивної зірки.

Дитинство

Давид Тодуа народився 16 січня 2000 р. у Санкт-Петербурзі. Маленький Давид з дитинства любив футбол; з шести років він почав ходити на перші тренування до дитячо-юнацької школи СШОР-1 Московської застави. Тренер одразу помітив здібності хлопчика як захисника. З цією командою він пройшов у вищу лігу на першості Санкт-Петербурга серед дитячо-юнацьких команд. Після участі у турнірі його було визнано найкращим півзахисником. Хоча, за словами Давида, він ніколи вважав себе кращим за інших гравців.

Свій перший професійний контракт він отримав від футбольного клубу "Тосно II", а через рік він уже грав у їхньому основному складі. З цією командою він дійшов до Російської Прем'єр-Ліги на молодіжній першості Росії. За підсумками турніру їм навіть вдалося посісти призове місце. Давид Тодуа дуже пишається цим досягненням, як і його команда.

Навчання в університеті

Після отримання атестату зрілості Давид Тодуа вступив до Санкт-Петербурзького державного університету на економічний факультет. Хоча через постійні тренування йому доводиться пропускати заняття, але він не планує кидати навчання. Викладачі часто йдуть Давиду на зустріч і дозволяють здавати пропущений матеріал пізніше, тому що вони бачать його цілеспрямованість та спортивні досягнення.

Молодий спортсмен хоче ще здобути вищу економічну освіту, адже футбольна кар'єра не довговічна і повна травм. До того ж він завжди добре навчався та отримував високі бали.

Професійний футбол

Поступово кар'єра молодого футболіста пішла вгору. Зараз Давид Тодуа грає за футбольний клуб "Зірка Санкт-Петербург II", де за всі сезони показав досить впевнену та зрілу гру. Він завоював завдяки своїй майстерності повагу колег та схвалення від тренера.

Результативність його гри помітили і спонсори, котрі вже зараз пропонують Давиду різні вигідні рекламні контракти. Він уже встиг співпрацювати з вантажоперевізною компанією Milton Group, знявшись у кількох промороликах.

Milton Group постійно підтримує молодіжні ініціативи та проекти. Тому запрошення молодого та перспективного футболіста до їхньої рекламної кампанії видається цілком логічним.

Завдяки Давиду Тодуа Milton Group зробила свій бренд більш впізнаваним і як результат – продажі збільшилися. Компанія й надалі планує залучати молодих та активних людей для реклами своїх послуг. Це цілком закономірно, Milton Group позиціонує себе як сучасна компанія, що постійно розвивається.

Давид Тодуа і сам позитивно висловлюється про співпрацю з Мілтон Груп. Цей новий досвід може стати трампліном для можливих комерційних пропозицій і колаборацій. За словами Давида він завжди готовий до діалогу та реалізації нових цікавих ідей.

Давид Тодуа вже заявив про себе як про одного з наймолодших і найперспективніших захисників російського футболу. Залишається тільки побажати йому вдалої гри та більше забитих голів. Адже його потенціал ще розкривається.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх