Новости и события » Авто » VB AVTO, або де знайти якісні автозапчастини

VB AVTO, або де знайти якісні автозапчастини

VB AVTO, або де знайти якісні автозапчастини

Купувати автозапчастини в інтернеті вигідно. По-перше, ціни на них там зазвичай більш приємні, ніж в офлайн магазинах. По-друге, немає прив’язки до місцезнаходження. Ви можете переїжджати з місця на місце чи подорожувати і бути певним, що в будь-який момент за потреби зможете зв’язатися з магазином та замовити доставку необхідних деталей до себе. Звичайно, якщо вам вдасться знайти такий, що має широкий асортимент надійних товарів та якісний сервіс.

До речі, якщо саме зараз ви його шукаєте, зверніть особливу увагу на сайт: https://vbavto.ua/. Це інтернет-магазин запчастин, який є частиною мережі Bosch Car Service «VB AVTO». Тут можна знайти деталі на автомобілі різних марок і моделей. На товари діє гарантія. Можлива безкоштовна доставка по Україні.

Каталог автозапчастин «ВБ АВТО»

В асортименті компанії:

  • гальмівні механізми (барабанний, дисковий) та комплектуючі;
  • амортизатори, стійки підвіски, ресори, сайлентблоки, пружини, пильники;
  • деталі для механізмів газорозподілу (ремінь ГРМ, клапани, направляючі, складові) та кривошипно-шатунного механізму (колінчатий вал, шатун, маховик, поршень);
  • запчастини для систем змазки і нагнітання повітря;
  • автозапчастини для рульової системи – стабілізатори, рульові рейки, тяги, сальники, насос гідропідсилювача, трубки, шланги, комплектуючі;
  • деталі для системи випуску і впуску повітря;
  • комплектуючі для системи обігріву, кондиціонера, патрубки, троси опалення тощо.

Більшість позицій є в наявності, тобто їх можна отримати вже за 2–4 дні після замовлення.

Для зручності покупців на сайті передбачена проста система пошуку потрібних автозапчастин. Щоб скористатися нею, вкажіть в формі рік випуску вашого автомобіля, марку, модель, тип кузова, двигуна та модифікацію.

Що ще можна замовити в VB AVTO

В асортименті представлені також:

  • Автотовари і хімія. Можна підібрати інструменти та обладнання для СТО (підйомники, електроінструмент, візки та органайзери, автокомпресори, вимірювальні пристрої і т. д.), а також засоби по догляду за автомобілем. Є і масла, герметики, антифриз та інші рідини.
  • Деталі для електрики та освітлення. Так, представлені акумулятори, датчики, стартери, комплектуючі для електропроводки, блоки управління.
  • Складові для кузова, починаючи від кузовних частин, закінчуючи дзеркалами, підйомними механізмами для вікон, ліхтарями, звуковими сигналами, ковриками, емблемами і декоративними написами тощо.

Більше автозапчастин шукайте на: vbavto.com.ua або запитуйте в консультантів магазину.


Промышленный сепаратор нефти. Все про нефтеуловители

Промышленный сепаратор нефти. Все про нефтеуловители

Промышленный сепаратор нефти - это устройство, предназначенное для разделения нефтяных жидкостей на компоненты различной плотности. Основное его применение – это в области нефтегазовой промышленности, где происходит добыча, транспортировка и переработка...

сегодня 13:44

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх