Новости и события » Здоровье » Які лінзи краще взяти у відпустку?

Які лінзи краще взяти у відпустку?

Які лінзи краще взяти у відпустку?

Користувачі контактних лінз у відпустці частіше використовують окуляри для корекції зору. Контактні засоби потребують догляду та дотримання правил використання. В них не можна плавати та довго засмагати, адже багато моделей схильні до пересихання. Але не усі контактні засоби мають так багато протипоказань. Менеджери інтернет-магазину оптики https://kyivlinza.ua/ радять своїм клієнтам використовувати на відпочинку лінзи щоденної заміни. Вони зручніші та безпечніші за більшість моделей планової заміни.

Чому одноденні лінзи зручніші за аналоги?

Лінзи на 1 день мають декілька переваг:

  • Вони м'якші, тонші та комфортніші;
  • Їх не потрібно промивати;
  • Вони гіпоалергенні;
  • Дозволяють плавати та займатись будь-якими видами спорту.

Матеріал контактної оптики розрахований на певний період використання. Моделі з планом заміни 1 чи 3 місяці мають більший модуль пружності та збільшену товщину у центрі пластини. Їх зручніше надягати та промивати, але вони відчуваються на очах. Засоби корекції щоденної заміни значно тонші, а тому комфортніші за аналоги. Вони м'яко лягають на поверхню рогівки, тому користувач їх не відчуває. Надягаючи лінзи зранку, ви на весь день забуваєте про проблеми із зором.

Головна перевага лінз на 1 день полягає у тому, що вони не потребують догляду. Тому вам не потрібно брати у відпустку контейнер для зберігання та розчин. Однієї упаковки на 30 пластинок вистачить для комфортного відпочинку протягом 2 тижнів. Вам не доведеться поспішати у номер, щоб зняти засоби корекції, чи шукати, де купити розчин, який раптово закінчився. Щоранку ви надягаєте стерильну, ідеальну зволожену та м'яку пару засобів корекції, а ввечері просто викидаєте їх у смітник.

Користувачі одноденної оптики рідше за інших мають інфекційні ускладнення та алергічні реакції, пов'язані із лінзами. Цьому є два пояснення. По-перше, одноразова оптика не контактує з сильнодійними розчинами для очищення, які часто викликають алергію. По-друге, за 12 годин використання на поверхні пластин не встигає накопичитись небезпечна кількість бактерій та біологічних відкладень. Одноденні моделі оптики зручні та безпечні навіть для людей з чутливими очима.

Які лінзи краще взяти у відпустку?

Плавайте та засмагайте, не думаючи про лінзи

З оптикою планової заміни доводиться відмовляти собі у розвагах. В них не можна плавати, адже хімічна вода у басейні шкодить матеріалу, а морська вода містить безліч мікроорганізмів, які можуть викликати інфекційні захворювання. Після контакну з водою засоби корекції радять викидати. Якщо оптику на 30 чи 90 днів шкода викидати після кожного дня відпочинку на морі, то з одноденними пластинками ви легко прощатиметесь. Купайтесь, займайтесь серфінгом чи розважайтесь в аквапарку без ризику для очей.

Користувачі контактних лінз на відпочинку часто надягають окуляри, адже гідрогелеві пластики пересихають від тривалого перебування на сонці. З'являється відчуття, що під пластинку потрапив пісок. Хочеться зняти засоби корекції та промити очі. З одноденними моделями таких проблем не виникає. Вони зберігаються у блістерах, наповнених універсальним розчином з гідрогелем. Тому зранку ви надягатимете зволожені та м'які пластинки, які за день не встигнуть пересохнути. Обирайте контактні лінзи щоденної заміни від Solente та насолоджуйтесь відпочинком.


Забота о ногах: преимущества электрических массажеров для вашего...

Забота о ногах: преимущества электрических массажеров для вашего здоровья

Электрические массажеры для ног стали популярным устройством для здоровья благодаря своей способности обеспечивать расслабление и лечение различных проблем, связанных с опорно-двигательным аппаратом. Они предлагают множество функций, от простого массажа до...

сегодня 11:21

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх