Новости и события » Культура » Обідня зона у скандинавському стилі

Обідня зона у скандинавському стилі

Обідня зона у скандинавському стилі

Мінімалізм, функціональність, відкритий простір, витонченість у простоті – те, що приваблює багато в інтер'єрі цієї стилістики. Дізнаємося, яким має бути оздоблення, освітлення, обідній стілець і стіл, щоб відповідати скандинавському шарму.

Оздоблення

Якщо обідня зона знаходиться не в окремому приміщенні, а в загальному залі або кухні її краще виділити, наприклад, текстурним малюнком або шпалерами з візерунками, тоді як інші стіни залишити однотонними, білими або світлими.

Стеля може бути рівною білою, декорованою фарбованими дошками або дерев'яними балками.

Підлога – най автентичний варіант – оздоблення з натурального дерева, але зараз можна успішно використовувати імітацію. Також буде актуальним покриття для підлоги, схоже на камінь (агломерат). Ефектно виглядає плитка, причому цікавим дизайнерським рішенням буде комбінування різної фактури. Так, на місці, де стоїть обідній стілець і стіл може бути візерунок, а навколо по периметру однотонне полотно.

Освітлення

Воно відповідає за комфорт та затишок, у приміщенні має бути повно світла природного чи штучного. Досягається це великими «відкритими» вікнами, прозорими фіранками, без парт'єрів і штор. Також застосовується різноманітне підсвічування – софіти, кришталева люстра, торшери та бра.

Кольори

Загалом в інтер'єрі мають переважати відтінки білого та світло-сірого, а вже акценти можна розставляти насиченими, контрастними кольорами. Для меблів може також підійти білий, якщо він не зливатиметься з фоном. Крім того актуальними будуть: коричневий, оливковий, під натуральне дерево, насичений червоний або темно-синій, чорний, але не у великих кількостях, не забуваймо, має бути світло. Якщо застосовувати візерунки, будьте схильні до мінімалізму, правильної форми, геометричного орнаменту.

Меблі

Обідній стілець і стіл краще простої форми, без зайвого декору та деталей. Часто з прямими ніжками, звуженими донизу в основному з металу чи дерева. Класично як поверхні використовувати слеб (спил цілісного необробленого дерева), але сучасні реалії вже далеко пішли від такої інтерпретації. Зараз прийнято зупиняти вибір у бік обідньої групи, що зовні максимально схожа на натуральну, з матовими поверхнями, емаллю, природного «дерев'яного» відтінку.

Декор

Незважаючи на мінімалізм та лаконічність скандинавського дизайну, декоративні елементи – те, що додасть обідній зоні ауру затишку та чарівності. Спробуйте постелити в'язану кольорову доріжку, повісити яскраві рушники та прихватки, розмістити плед на спинці стільця. Весь текстиль має бути не просто таким, що виділяється, але виконаним у національній стилістиці, з характерними візерунками. Добре виглядають декоративні панно, вставки зі скла з хромом, кашпо або керамічні горщики з рослинами, плетені кошики. Серед столу може бути яскрава тарілка з різними фруктами.


Надежный инновационный источник энергии

Надежный инновационный источник энергии

AGM аккумуляторы, или аккумуляторы с абсорбентом из стекловолокна, являются одним из самых инновационных и удивительных достижений в мире энергообеспечения. Эти батареи, в отличие от традиционных свинцово-кислотных аккумуляторов, хранят электролит в...

сегодня 12:42

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх