Новости и события » Культура » Що потрібно врахувати під час проєктування елітних дерев'яних котеджів

Що потрібно врахувати під час проєктування елітних дерев'яних котеджів

Що потрібно врахувати під час проєктування елітних дерев'яних котеджів

Якщо вірити історії, то перші проєкти котеджів із брусу пішли з Фінляндії. Саме фіни відкрили для всього світу технологію виготовлення будинків із оциліндрованого брусу – екологічно чистого та енергоефективного матеріалу. Фіни давно оцінили всі переваги дерев'яних будинків, тому й сьогодні ця нація задає тренд у сфері будівництва житлових котеджів та готелів з оциліндрованої колоди.

Легендарні фінські хонка проєкти дерев'яних будинків поєднують у собі багаторічні традиції та сучасні інноваційні технології.

Особливості елітних проєктів котеджів із бруса

Всі проєкти елітних дерев'яних будинків поєднують у собі розкіш, багатофункціональність та статусність. Адже деревина – це автентичний відновлювальний матеріал, котрий ми беремо у природи. Деревина має презентабельний зовнішній вигляд, відмінну теплоізоляцію та експлуатаційні властивості.

По суті, елітні дерев'яні котеджі – це найвищий ціновий сегмент особняків з якісного дерева та виключно фірмових будматеріалів із гарантією якості. При проєктуванні елітної нерухомості особлива увага приділяється плануванню приміщень: у сучасних проєктах передбачаються робочі кабінети, спортзали, гардеробні, місткі балкони, стильні веранди та вишукані тераси, що підтверджують статус власника будинку.

Проєкти будинків та котеджів із дерева можуть включати різні архітектурні рішення, характерні для елітної нерухомості: великі балкони, тераси, просторі вітальні, каміни. Окрім котеджу, в проєкт можуть вноситись інші будівлі з дерева для благоустрою заміської ділянки: лазні, альтанки, садові меблі, гойдалки тощо. Крім котеджу, в проєкт можуть включатися інші будівлі з дерева для благоустрою заміської ділянки: лазні, альтанки, садові меблі, гойдалки тощо.

Що потрібно врахувати під час проєктування елітних дерев'яних котеджів

Що потрібно врахувати при проєктуванні котеджу

Проєкт дерев'яних котеджів розробляється архітекторами на підставі побажань замовника щодо площі будинку, поверховості, кількості та призначення приміщень, екстер'єру будинку та окремих архітектурних рішень. У процесі проєктування необхідно врахувати низку нюансів:

  • Результати геологічних досліджень. Якщо знати властивості ґрунту на ділянці та глибину залягання підземних вод, можна правильно підібрати необхідний фундамент із облаштуванням підвального приміщення чи цокольного поверху.
  • Прив'язка котеджу до земельної ділянки. Розташування майбутнього будинку з урахуванням конфігурації та меж ділянки, сторін світла, інженерних мереж та інших будівель.
  • Розміри котеджу. Як правило, елітні котеджі зводяться середніх та великих розмірів. Розміри та поверховість забудови потрібно буде узгоджувати з державними службами.
  • Функціональність та планування. Грамотно складений план приміщень будинку дозволить забезпечити комфортне проживання кожного члена сім'ї. В елітних котеджах часто передбачають тренажерні зали, кінотеатри, басейни, каміни тощо.
  • Система опалення. Підбирається в залежності від доступності того чи іншого виду палива (газ, електроенергія, біопаливо).

Що потрібно врахувати під час проєктування елітних дерев'яних котеджів

Де можна знайти проекти елітних будинків (котеджів) із дерева

Сучасні типові проєкти котеджів зі зрубу можна подивитися на сайті компанії «ДеревоДім» (https://derevodim.com.ua/tag/luxury-houses). За потребою в типовий проєкт вносяться правки у відповідності до побажань замовника, або розробляється індивідуальний проєкт з нуля згідно з технічним завданням та заповненим брифом.


Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх