Новости и события » Авто » Електронний поліс ОСЦПВ: як отримати, користуватися та які переваги

Електронний поліс ОСЦПВ: як отримати, користуватися та які переваги

Електронний поліс ОСЦПВ: як отримати, користуватися та які переваги

Поліс ОСЦПВ – це автомобільна страховка, яка покриває витрати на відновлення транспортного засобу чи здоров'я водія, який потрапив у ДТП. Витрати покриваються за рахунок страховки винуватця. Цей документ, як і багато інших, тепер перейшов в електронний формат. У цій статті розглянемо, як отримати електронний поліс ОСЦПВ, які у нього переваги, як ним користуватися на дорозі та під час ДТП.

Кому потрібен ОСЦПВ

Поліс ОСЦПВ розшифровується як обов'язкове страхування цивільної-правової відповідальності. Тому він потрібен усім водіям. Однак, як завжди, є винятки. ОСЦПВ можуть не отримувати такі категорії водіїв:

 • Інваліди І групи.
 • Водії, що ведуть автомобіль, що належить інваліду І групи у його присутності.
 • Інваліди, які отримали каліцтва під час воєнних дій.
 • Учасники військових дій.

Всі інші водії повинні купувати страховку і за її відсутність на них накладається штраф.

Що таке електронний ОСЦПВ і в чому його переваги

Електронний поліс ОСЦПВ – це аналог страховки на папері. Він має таку ж юридичну чинність, як і паперовий. Але електронний формат надає йому низку переваг:

 • Для отримання електронного поліса не потрібно витрачати час на проїзд до страхової компанії, стояти у черзі. Тому що купити його можна онлайн із будь-якого смартфона або комп'ютера.
 • Електронний поліс не можна втратити чи зіпсувати, тому що файл страховки завжди знаходиться на пошті або в особистому кабінеті на сайті страхової компанії.
 • Електронний поліс коштує дешевше, тому страховій компанії для його видачі не потрібно задіяти офіс та менеджера.

Як отримати електронний ОСЦПВ

Спочатку заповніть анкету на сайті страхової компанії. Для цього вам знадобляться відомості з паспорта, свідоцтва на автомобіль та індивідуальний податковий номер.

Після введення даних та надсилання анкети, ви побачите рахунок, який потрібно сплатити. Оплату можна зробити карткою. Після успішної оплати протягом декількох хвилин ви отримаєте файл електронної страховки на пошту, зазначену в анкеті.

Цей файл скачайте та збережіть на свій смартфон, планшет або роздрукуйте. У будь-якому форматі це буде справжня страховка.

Як користуватися електронним ОСЦПВ

Патрульний поліцейський може перевірити наявність у вас електронного ОСЦПВ за номером автомобіля. Але він також може попросити у вас номер самого поліса. Крім того він може попросити продемонструвати поліс. У такому разі ви маєте право відкрити файл поліса на смартфоні або планшеті або продемонструвати роздрукований документ.

Якщо ви стали винуватцем ДТП за наявності електронної страховки, зв'яжіться зі страховою компанією, назвіть номер поліса і далі дотримуйтесь інструкцій, які дасть вам оператор.

Достовірний та надійний електронний поліс ОСЦПВ надає компанія British Insurance, з якою ви почуватиметеся впевнено за кермом.


Christmas mood. Рождественский венок - главный атрибут праздника

Christmas mood. Рождественский венок - главный атрибут праздника

Рождество - излюбленный праздник европейцев. Приближение торжеств ощущается уже в ноябре: зажигается праздничная иллюминация, преображаются витрины, а из кофеен все отчетливей доносятся заманчивые ароматы свежей выпечки и пряного глинтвейна. Еще немного, и...

сегодня 22:09
 • Куда пойти на выходных в Киеве?

  Куда пойти на выходных в Киеве?

  Многие из нас не сильно любят осень и зиму лишь потому, что в это время года обычно пасмурно, становится значительно холоднее и кажется, что кроме как дома и...

  30 ноября 2022
 • История украинской гривны

  История украинской гривны

  Гривна является официальной валютой в Украине, и она имеет богатую историю. Это название происходит от слова, которое во времена Киевской Руси обозначало...

  19 ноября 2022
 • Дизайнерский ремонт квартиры – что это такое?

  Дизайнерский ремонт квартиры – что это такое?

  В современном мире многие люди предпочитают заказывать дизайнерский ремонт квартиры , вместо обычного, чтобы передать свой вкус и стиль через интерьер....

  14 ноября 2022
 • Независимая оценка земли в Украине

  Независимая оценка земли в Украине

  Оценка земли – это довольно распространенная процедура, которая позволяет определить стоимость того или иного земельного участка. В каких ситуациях необходимо...

  21 октября 2022

Свежие новости Украины на сегодня и последние события в мире экономики и политики, культуры и спорта, технологий, здоровья, происшествий, авто и мото

Вверх